Банки. Кредити. Депозити, Нерухомість та земля Автор: RomanK Друкувати

Переселенцям дозволили брати кредити під "окуповане" майно

 • Джерело: nv.ua.  → Ключові теги: кредити

  Верховна Рада України зняла обмеження на видачу банками кредитів під заставу майна, що знаходиться в зоні проведення антитерористичної операції (АТО).

  1023_1473592928_1112.jpg (39.31 Kb)


  За ухвалення в цілому законопроекту №7338 проголосували 242 депутати, передають Українські Новини.

  У пояснювальній записці йдеться, що метою законопроекту є створення умов для забезпечення стабільної роботи і відновлення кредитування середнього та малого підприємництва.

  Крім того, законопроект буде сприяти усуненню дискримінаційних ознак у зв’язку з різними правовими режимами господарювання для підприємств.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пішов на дно" державний банк

  Нагадаємо, в жовтні 2014 року набув чинності Закон Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції. Таким чином, для жителів зони АТО був встановлений мораторій на нарахування пені і штрафів на основну суму заборгованості за кредитами.

  17 липня 2015 року Кабінет Міністрів скасував нарахування відсотків і пені за прострочку платежів за кредитом на будівництво житла на селі для вимушених переселенців із зони проведення АТО на час проведення операції.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми