Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Понад 40 банків потребують додаткових інвестицій - НБУ

 • Джерело: finbalance.com.ua.  → Ключові теги: банки

  НБУ оголосив, що прийняв рішення змінити графік досягнення мінімального розміру статутного та регулятивного капіталу для банків. Відповідне рішення затверджено постановою правління НБУ від 21.12.2017 №136 "Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України", яка набирає чинності з 23 грудня 2017 року.

  0112_011990_n1.jpg (75.24 Kb)

  Як зауважують в НБУ, наразі ситуація у фінансовій системі стабілізувалась, а динаміка показників банків України є позитивною.

  Станом на 11.12.2017 42 банки мають статутний капітал менше 300 млн. грн.

  «Адекватність капіталу невеликих банків суттєво (більш, ніж у два рази) перевищує нормативне значення. За результатами діагностики якості активних операцій лише чотири банки з групи невеликих потребували докапіталізації через незадовільну якість кредитного портфеля. Відтак, об’єктивні фактори дозволили без створення додаткових ризиків для фінансової стабільності пом’якшити графік приведення банками мінімального розміру статутного та регулятивного капіталу до встановлених вимог.

  При визначенні строків нового графіку було проведено обговорення з банківською спільнотою, Незалежною асоціацією банків України, профільним комітетом Верховної Ради України та Міжнародним валютним фондом.

  Водночас, ключовим завданням для акціонерів та ТОП-менеджменту невеликих банків має стати розробка та перегляд бізнес-моделей», - зауважили в НБУ.

  Передбачено наступні зміни до графіку приведення банками статутного та регулятивного капіталу до мінімального розміру:  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми