Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Українці заплатив з власної кишені за порятунок "Приватбанку"

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: Приватбанк

  Кожен українець заплатив 3 тис. грн за націоналізацію Приватбанку. Загалом за порятунок приватної установи держава витратила 120 млрд грн.

  7441_79_pb.jpg (.72 Kb)


  Про це розповів фінансовий аналітик Олексій Кущ.

  За рік Приватбанк втратив свій конкурентний потенціал. Банк тримається за рахунок тих технологій, які були впроваджені попередніми власниками. Він може проіснувати ще кілька років і без підтримки занепаде.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Спікер ВР підписав закон про держбюджет-2018: нова зарплата, курс та прожитковий мінімум

  “Звучали різні припущення, що він буде спеціалізуватись на іпотечних кредитах, на кредитах підприємницької діяльності, щоб на його базі створити розрахунковий центр. Навіть були думки об’єднати з Ощадбанком. Зараз у держави немає ідеї, що робити з цією установою. Приватбанк виявився чемоданом без ручки, який кинути не можна, а що робити з ним – ніхто не знає”, – каже Олексій Кущ.

  Банківська система стала неефективною, неконкурентноздатною і неспроможною виконувати свої функції.

  Розділення на кілька установ нереальне з погляду здорового глузду. Про розподіл говорять ті чиновники, які хочуть накласти руки на платіжну систему цього банку. Тобто, віддати державі банк з депозитами населення і приватними кредитами і забрати собі систему “Приват 24” і інфраструктуру банку. Якщо це станеться, це буде державний злочин.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Google Chrome готує важливе оновлення проти відео-реклами Google Chrome готує важливе оновлення проти відео-реклами
Браузер Google Chrome навчився назавжди відключати звук на сайтах з автоматично включаються відеороликами.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми