Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Visa та MasterCard почали утискати у Росії

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: Росія

  Visa і MasterCard виключені з асоціації «Фінтех», створеної Банком Росії для розвитку фінансових технологій.

  9835_4536509726_b05e32919f_o.jpg (47.56 Kb)


  Про це у вівторок, 26 грудня, повідомляє належить родині Дем'яна Кудрявцева газета «Ведомости» з посиланням на власні джерела.

  Рішення було прийнято, оскільки «Фінтех» працює над значущими держпроекти, а Visa і MasterCard є іноземними компаніями, повідомили співрозмовники видання.

  На думку одного з учасників «Фінтех», відмова від співпраці з Visa і MasterCard продиктований питаннями безпеки. Це банківська асоціація, в якій до того ж тестуються нові технології, підкреслив він.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Спікер ВР підписав закон про держбюджет-2018: нова зарплата, курс та прожитковий мінімум

  У жовтні перший заступник голови ЦБ Ольга Скоробогатова заявила, що Банк Росії спільно з банками в рамках асоціації «Фінтех» розвиває чотири проекти з використанням блокчейна: Know Your Customer ( «Знай свого клієнта»), проекти з заставними, цифровими акредитивами і банківськими гарантіями. «Великий проект, який ми зараз відкриваємо з асоціацією, це управління великими даними», - зазначила вона.

  Асоціацію «Фінтех» заснували в грудні 2016 року Центробанк, Ощадбанк, ВТБ, Газпромбанк, «Відкриття», Альфа-банк, Національна система платіжних карт (оператор російської платіжної системи «Мир») і Qiwi. Visa і MasterCard були прийняті в асоціацію в жовтні нинішнього року.

  Влітку 2014 року Visa і MasterCard через санкції США проти Росії припинили обслуговувати карти ряду російських банків. Тоді в Росії приступили до створення національної платіжної системи, що пізніше отримала назву «Мир».  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Google Chrome готує важливе оновлення проти відео-реклами Google Chrome готує важливе оновлення проти відео-реклами
Браузер Google Chrome навчився назавжди відключати звук на сайтах з автоматично включаються відеороликами.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми