Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

У Росії продовжився "банкопад"

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: Росія, банки

  Центробанк відкликав ліцензію у вологодського банку «Северный Кредит».

  7812_767832.jpg (65. Kb)


  Про це повідомляється в матеріалах регулятора. Раніше кредитна організація, яка перебуває під санкціями США через діяльність в Криму, повідомила про зникнення свого керівництва.

  В кінці грудня банк придбав великий портфель цінних паперів. Але ЦБ з'ясував, що у кредитної організації не виявилося документів, що підтверджують права власності на них.

  На думку регулятора, договір про придбання цінних паперів було укладено тимчасово виконуючим обов'язки керівника банку і є частиною схеми з виведення активів. Оцінка виявила повну втрату кредитною організацією власних коштів.

  «Недобросовісні дії керівництва банку «Северный Кредит», здійснені з метою великомасштабного виводу активів, призвели до краху фінансової установи. Інформація про зазначені факти, що мають ознаки вчинення кримінально караних діянь, буде направлена ​​Банком Росії в правоохоронні органи», - йдеться в повідомленні.

  25 грудня на сайті «Северного Кредиту» було опубліковано повідомлення про зникнення керівництва. «Продемонструвавши успішні показники протягом всієї діяльності, банком зацікавилися особи, які привели його до плачевного підсумку. Придбавши в 2017 році значимий пакет акцій і зайнявши в цьому ж році керівні пости в «Северном Кредите», вони змогли впливати на фінансові операції », - зазначалося в повідомленні.

  У червні Мінфін США вніс в санкційні списки шість банків, що діють на території Криму, в тому числі вологодський «Северный Кредит».

  На початку грудня банк займав 244-е місце в банківській системі Росії за величиною активів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Складено рейтинг найневдаліших паролей 2017 року Складено рейтинг найневдаліших паролей 2017 року
Компанія SplashData, що займається наданням послуг з інформаційної безпеки, щорічно складає список найбільш популярних паролів на основі мільйонів вкр...
Топ-10 найбільш очікуваних фільмів 2018 року Топ-10 найбільш очікуваних фільмів 2018 року
Популярний кінопортал IMDb оприлюднив ТОП-10 фільмів, які користувачі порталу чекають найбільше в 2018 році.
В Україні з'явився новий лідер брендового одягу В Україні з'явився новий лідер брендового одягу
Україна продовжує залишатися цікавою для міжнародних торговельних мереж. Серед нових брендів і торговельна марка родом з США — Under Armour.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми