Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

"Підозрілі" відсотки по кредитам відтепер можна не платити

 • Джерело: vesti-ukr.com.  → Ключові теги: кредити

  Українці воюють з незрозумілими й оманливими фінансовими договорами. І виграють у кредиторів судові справи. Новий прецедент нещодавно створила клієнтка лізингової компанії: вона змогла оскаржити і визнати недійсним договір лізингу на $19,2 тис. – під придбання Volkswagen Polo, оформлений в травні 2012 року. Відповідну постанову прийняв Верховний суд у справі №6-428цс17.

  7453_1466617021_dollar.jpg (154.42 Kb)

  «Мова йде про досить велику лізингову компанію, з тисячами клієнтів. І всі ці люди, якщо з ними підписані аналогічні валютні договори, тепер можуть дуже швидко оскаржити свої угоди з лізингу. Оскільки людей змушували вносити за машини гривневі платежі по валютних договорах за незрозумілим, непрозорим курсом. Суди кількох інстанцій підтвердили порушення не тільки профільного закону про фінансові послуги, а й закону про захист прав споживачів», – зазначив адвокат Ростислав Кравець. Але це не означає, що кошти не доведеться повертати при збереженні прав на машину.

  «Людина й надалі мусить розрахуватися за позикою, тільки вже без урахування відсотків, комісій, штрафів та інших додаткових платежів. Гаситься тільки тіло боргу, причому відразу вся сума. Адже всі основні платежі нараховуються за умовами договору, який більше не дійсний», – пояснив керуючий партнер ЮФ «Можаєв і партнери» Михайло Можаєв.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Samsung випустить унікальний смартфон Samsung випустить унікальний смартфон
Компанія Samsung вирішила не зупинятися на недавньому смартфоні з потрійною основною камерою і вже готує до випуску Galaxy A9 (2018), який стане перши...
Топ-10 найдорожчих брендів світу Топ-10 найдорожчих брендів світу
2018-го найдорожчими брендами у світі стали Apple, Google та Amazon.
ЗМІ назвали годинний заробіток зірок та мільярдерів ЗМІ назвали годинний заробіток зірок та мільярдерів
Лідером виявився глава компанії Amazon Джефф Безос. За годину він заробляє близько чотирьох з половиною мільйонів доларів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми