Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

НБУ назвав останній проблемний банк

 • Джерело: finclub.net.  → Ключові теги: НБУ, банки

  У липні минулого року Нацбанк змінив вимоги, що висуваються до юридичних осіб фінансової сфери, які працюють на території країни. Статутний фонд кожної організації не повинен бути менше 200 млн. грн.

  42_1461614318_nb.jpeg (96.86 Kb)


  З липня 2017 року таку вимогу виконали всі фінансові установи України, крім однієї. Чернігівський «Полікомбанк», яким володіє сім’я місцевого бізнесмена, до сьогодні має статутний фонд в 145 млн. грн.

  Даний факт підтверджується інформацією, поданою в балансі установи. Станом на 1 грудня 2017 року «Полікомбанк» не відобразив рух грошових коштів у відповідній графі документа. Це говорить про те, що у банку не було внесків до статутного капіталу.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Bloomberg оновив рейтинг найбагатших людей світу

  Однак установа робить спроби виконати вимогу НБУ. Про це свідчить рішення, прийняте на зборах акціонерів. У ньому йдеться, що статутний фонд банку повинен бути збільшений до 200 млн. грн.

  На кінець 2017 року в Україні залишилося тільки 3 недокапіталізовані банки. У грудні цю вимогу виконали 2 фінансові установи. Якщо дану умову НБУ не буде виконано, то банк буде визнаний проблемним. Буде дано термін у 180 днів на усунення зауважень або на ліквідацію.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Samsung випустить унікальний смартфон Samsung випустить унікальний смартфон
Компанія Samsung вирішила не зупинятися на недавньому смартфоні з потрійною основною камерою і вже готує до випуску Galaxy A9 (2018), який стане перши...
Топ-10 найдорожчих брендів світу Топ-10 найдорожчих брендів світу
2018-го найдорожчими брендами у світі стали Apple, Google та Amazon.
ЗМІ назвали годинний заробіток зірок та мільярдерів ЗМІ назвали годинний заробіток зірок та мільярдерів
Лідером виявився глава компанії Amazon Джефф Безос. За годину він заробляє близько чотирьох з половиною мільйонів доларів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми