Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

НБУ назвав останній проблемний банк

 • Джерело: finclub.net.  → Ключові теги: НБУ, банки

  У липні минулого року Нацбанк змінив вимоги, що висуваються до юридичних осіб фінансової сфери, які працюють на території країни. Статутний фонд кожної організації не повинен бути менше 200 млн. грн.

  42_1461614318_nb.jpeg (96.86 Kb)


  З липня 2017 року таку вимогу виконали всі фінансові установи України, крім однієї. Чернігівський «Полікомбанк», яким володіє сім’я місцевого бізнесмена, до сьогодні має статутний фонд в 145 млн. грн.

  Даний факт підтверджується інформацією, поданою в балансі установи. Станом на 1 грудня 2017 року «Полікомбанк» не відобразив рух грошових коштів у відповідній графі документа. Це говорить про те, що у банку не було внесків до статутного капіталу.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Bloomberg оновив рейтинг найбагатших людей світу

  Однак установа робить спроби виконати вимогу НБУ. Про це свідчить рішення, прийняте на зборах акціонерів. У ньому йдеться, що статутний фонд банку повинен бути збільшений до 200 млн. грн.

  На кінець 2017 року в Україні залишилося тільки 3 недокапіталізовані банки. У грудні цю вимогу виконали 2 фінансові установи. Якщо дану умову НБУ не буде виконано, то банк буде визнаний проблемним. Буде дано термін у 180 днів на усунення зауважень або на ліквідацію.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми