Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

НБУ хоче змінити депозитні ставки в Україні

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: депозити, банки

  В рамках ряду ініціатив в частині регулювання вітчизняного фінансового сектору, Національний банк України продовжує роботу з банками в напрямку контролю ставок з депозитів для фізичних осіб.

  42_1461614318_nb.jpeg (96.86 Kb)

  Інформацію про наявність рекомендації дотримуватися середньоринкового рівня ставок підтвердили відразу кілька гравців ринку. Зокрема, у групі банків з іноземним капіталом середніми ставками в січні 2018 року вважаються - близько 13,7% і 3,8% річних в національній та іноземній валютах, відповідно. Наприклад, Кредобанк пропонує 13,5%, Піреус - 12,75%, Прокредит - 14%. Нагадаємо, що останні зміни в розподілі банків на групи були затверджені Рішенням Комітету НБУ № 444 від 29.11.17 р.

  При цьому банкіри акцентували увагу на тому, що подібна ініціатива була очікуваною і позитивно оцінюється банками. Як прокоментували цю інформацію у Forward Bank, подібні вимоги можуть загострювати конкуренцію на ринку за клієнта, бо банкам необхідно буде ще більш активно працювати над поліпшенням якості обслуговування клієнтів і ефективності бізнес-процесів.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: озенко анонсував нову пенсійну реформу

  "У 2017 році Forward Bank успішно пройшов перевірку Національним банком України. В січні ми розробили план робіт на 2018 рік, вже з урахуванням рекомендацій від НБУ, включаючи вимогу щодо корекції політики ставок з депозитів для фізичних осіб відповідно до ринку. Раніше наша бізнес-модель була побудована на ставці, яка дещо перевищує середню щодо наших конкурентів у групі (банки з іноземним капіталом), бо на ринку існував великий розрив за ставками. Але ми вже внесли зміни в бізнес-план на 2018 рік і будемо поступово приводити дохідність за вкладами до середнього показника", - заявив голова правління Forward Bank Андрій Кисельов.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Складено рейтинг найневдаліших паролей 2017 року Складено рейтинг найневдаліших паролей 2017 року
Компанія SplashData, що займається наданням послуг з інформаційної безпеки, щорічно складає список найбільш популярних паролів на основі мільйонів вкр...
Топ-10 найбільш очікуваних фільмів 2018 року Топ-10 найбільш очікуваних фільмів 2018 року
Популярний кінопортал IMDb оприлюднив ТОП-10 фільмів, які користувачі порталу чекають найбільше в 2018 році.
В Україні з'явився новий лідер брендового одягу В Україні з'явився новий лідер брендового одягу
Україна продовжує залишатися цікавою для міжнародних торговельних мереж. Серед нових брендів і торговельна марка родом з США — Under Armour.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми