Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

НБУ хоче змінити депозитні ставки в Україні

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: депозити, банки

  В рамках ряду ініціатив в частині регулювання вітчизняного фінансового сектору, Національний банк України продовжує роботу з банками в напрямку контролю ставок з депозитів для фізичних осіб.

  42_1461614318_nb.jpeg (96.86 Kb)


  Інформацію про наявність рекомендації дотримуватися середньоринкового рівня ставок підтвердили відразу кілька гравців ринку. Зокрема, у групі банків з іноземним капіталом середніми ставками в січні 2018 року вважаються - близько 13,7% і 3,8% річних в національній та іноземній валютах, відповідно. Наприклад, Кредобанк пропонує 13,5%, Піреус - 12,75%, Прокредит - 14%. Нагадаємо, що останні зміни в розподілі банків на групи були затверджені Рішенням Комітету НБУ № 444 від 29.11.17 р.

  При цьому банкіри акцентували увагу на тому, що подібна ініціатива була очікуваною і позитивно оцінюється банками. Як прокоментували цю інформацію у Forward Bank, подібні вимоги можуть загострювати конкуренцію на ринку за клієнта, бо банкам необхідно буде ще більш активно працювати над поліпшенням якості обслуговування клієнтів і ефективності бізнес-процесів.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: озенко анонсував нову пенсійну реформу

  "У 2017 році Forward Bank успішно пройшов перевірку Національним банком України. В січні ми розробили план робіт на 2018 рік, вже з урахуванням рекомендацій від НБУ, включаючи вимогу щодо корекції політики ставок з депозитів для фізичних осіб відповідно до ринку. Раніше наша бізнес-модель була побудована на ставці, яка дещо перевищує середню щодо наших конкурентів у групі (банки з іноземним капіталом), бо на ринку існував великий розрив за ставками. Але ми вже внесли зміни в бізнес-план на 2018 рік і будемо поступово приводити дохідність за вкладами до середнього показника", - заявив голова правління Forward Bank Андрій Кисельов.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Samsung випустить унікальний смартфон Samsung випустить унікальний смартфон
Компанія Samsung вирішила не зупинятися на недавньому смартфоні з потрійною основною камерою і вже готує до випуску Galaxy A9 (2018), який стане перши...
Топ-10 найдорожчих брендів світу Топ-10 найдорожчих брендів світу
2018-го найдорожчими брендами у світі стали Apple, Google та Amazon.
ЗМІ назвали годинний заробіток зірок та мільярдерів ЗМІ назвали годинний заробіток зірок та мільярдерів
Лідером виявився глава компанії Amazon Джефф Безос. За годину він заробляє близько чотирьох з половиною мільйонів доларів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми