Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

"Ощадбанк" масово закриває банківські відділення

 • Джерело: segodnya.ua.  → Ключові теги: банки

  Лідером по скороченню числа представництв став державний банк.

  0951_011990_n1.jpg (75.24 Kb)

  Банки України протягом 2017 року скоротили кількість відділень на 827. Про це свідчать дані Національного банку України (НБУ).

  Згідно з даними регулятора, за станом на 1 січня 2018 року в Україні налічувалося 9489 банківських відділень. Для порівняння, станом на 1 січня 2017 року відділень було 10 316.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хліб різко подорожчає у 2018 році

  Серед діючих банків найбільшу кількість відділень за рік закрили:

  Ощадбанк – 443;
  УкрСиббанк – 53;
  Правекс-банк – 45;
  Укрсоцбанк – 32.
  Нагадаємо, банківські відділення в Україні закриваються вже не перший рік. Так, в 2016 році банки закрили більше тисячі відділень. Тоді лідером за кількістю закритих відділень також був державний Ощадбанк.

  Як повідомлялося, після трьох років збитків банківська система України вийшла на прибуток, низька операційна ефективність державних банків залишається джерелом ризиків. Як відзначали в НБУ, банкрутства великих банків більше не очікуються. Малі банки, акціонери яких не зможуть надати додатковий капітал, зможуть повернути НБУ банківську ліцензію та продовжити фінансову діяльність в іншому статусі.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми