Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Гонтарєва повідомила, чому її важко було замінити

  • Джерело: ukranews.com.  → Ключові теги: Гонтарєва

    Президент України Петро Порошенко зволікав 9 місяців з поданням про звільнення Валерії Гонтаревої, яка перебуває у відпустці, оскільки у Верховній Раді не було достатньої кількості голосів для жодної кандидатури на вакантне місце голови НБУ.

    7116_07124440_ak.jpg (47.56 Kb)

    Таку думку в інтерв’ю Українським новинам висловила сама Гонтарева.

    «Ви ж розумієте, що проблема не в тому, щоб звільнити Гонтареву. Голосів за моє звільнення буде дуже багато. Проблема, як завжди, зібрати коаліцію і призначити нового голову. Ось настав цей день, коли голоси вже є. Я дуже сподівалася, що це станеться сьогодні, сиділа, чекала зі своєю доповіддю про виконану роботу», – заявила вона виданню.

    Вона також повідомила, що після відпустки в Індії з вересня перебувала в Києві. І поділилася планами на майбутнє. За її словами, управління активами її більше не цікавить. Тепер її інтерес зосереджений на стартапах. Хоча жодних деталей вона повідомляти не стала.

    Крім того, Гонтарева має намір написати книгу-інструкцію. І навіть розповіла, яку тему планує в ній висвітлити.

    «У мене вже є план research – детальний handbook, як робити велику банківську реформу і трансформацію Центрального банку», – зізналася вона.

    Оцінюючи пропозицію Порошенка подати як кандидата на посаду голови НБУ Якова Смолія, вона зазначила, що з моменту її виходу у відпустку політика Нацбанку залишилася незмінною. І це, на її думку, найкращим чином характеризує якості її потенційного наступника. Більш того, більше року тому в Давосі вона передала Порошенку список кандидатів. У ньому були лише два прізвища: Смолій та Лавренчук.

    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ціни на бензин досягли історичного максимуму

    На завершення, Гонтарева позначила головне своє досягнення на посаді голови Нацбанку. Ним виявилася чистка банківської системи, яку відомство провело в період з 2014 по 2016 рр.

    «Перший стрес-тест, який ми проводили в 2014 році, був дуже усічений і не повною мірою розкрив всі проблеми. Нова методологія і реформи 2015-2016 років дозволили нам реально зробити очищення банківської системи, а банкам - збільшити капітал на 291 млрд», – резюмувала вона.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Конструктор сайтів Weblium підводить підсумки 2024 року та ставить плани на 2025-й Конструктор сайтів Weblium підводить підсумки 2024 року та ставить плани на 2025-й
Глобальний конструктор сайтів з українським корінням, Weblium, підбив підсумки насиченого 2024 року, в якому компанія досягла значних результатів у ро...
Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024» Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024»
«Українська народна премія – 2024» стала підтвердженням того, що український бізнес здатний створювати продукти світового рівня. Лідери у понад 30 кат...
KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній
KYC – Know Your Customer, або принцип "Знай свого клієнта", — це вимога, яка вже давно стала невіддільною частиною роботи банків...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми