Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

НБУ візьме "на олівець" всіх українців, які понабирали кредитів

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: кредити

  У вівторок, 6 лютого, Верховна Рада прийняла законопроект про введення НБУ власного кредитного реєстру.

  6588_011990_n1.jpg (75.24 Kb)

  до реєстру Нацбанку повинні потрапляти відомості про всі кредити, надані банками в розмірі від 100 мінімальних зарплат (від 372,3 тисяч гривень на сьогоднішній день). При цьому кредитори повинні повідомляти про це своїх клієнтів. Крім того, НБУ отримав дозвіл на самостійне встановлення порядку і правил надання фінансовими установами інформації, яка буде вноситися до реєстру. НБУ відмовить банку в наданні даних по кредиту, заборгованість по якому, включаючи нараховані комісії та пені, менше 100 мінімальних зарплат. Розбиратися зі скаргами позичальників, згідно із законопроектом, повинен сам Нацбанк.

  Закон передбачає детальну інформацію про позичальників в Україні. Нагадаємо, що за останні кілька років в Україні різко зросла кількість так званих безперспективних кредитів, заборгованість за якими, найімовірніше, позичальник уже ніколи не погасить.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми