Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Фізосіб "Приватбанку" взяли "на олівець"

 • Джерело: ubr.ua.  → Ключові теги: Приватбанк

  В рамках перевірки інформації, яку надало Нацбанку детективне агентство Kroll, регулятор направив Приватбанку 6 тис. запитів, вимагаючи надати дані за картками приватних клієнтів фінустанови.

  8097_287238_default.jpg (66.9 Kb)

  Такі дані озвучила заступник голови НБУ Катерина Рожкова в ході прес-брифінгу 9 лютого. За її словами, всі запити мали на меті підтвердити або спростувати результати розслідування Kroll.

  Разом з тим, вона не пояснила, як саме агентство могло запідозрити ознаки незаконних операцій, не маючи відповідних даних. При цьому вона зазначила, що з 6 тис. запитів регулятор виявив операції приблизно 50 близьких до екс-керівництва Приватбанку осіб.

  «Наприклад, ми ідентифікували таку операцію: одна фізособа, використовуючи картку Приватбанку, оплачувала гру в казино за кордоном за рахунок кредитних коштів. Причому кредит гасився різними фізичними особами на території України, підтверджених доходів яких було недостатньо для здійснення таких операцій. Сума їх становила 622 млн. грн», – пояснила заступник голови Нацбанку.

  Коментуючи запит до керівництва НБУ Приватбанку щодо транзакцій топ-менеджерів, журналістів та ведучих телеканалу 1+1, Рожкова розділила обурення громадськості. Щоправда, розчарована вона була зовсім не самим фактом запиту, а тим, що його деталі стали надбанням громадськості.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні подешевшало м'ясо

  «Є банківська таємниця, це всі повинні розуміти. Все що ми робимо під цим грифом, спрямоване якраз на те, щоб не допустити маніпуляцій. Ми всі вчора дізналися про це з преси. Як це взагалі могло потрапити в публічну площину? Звичайно, ми проведемо розслідування, будемо шукати того, хто допустив витік. І взагалі, у мене є сумніви – документ не завізований і виглядає, як чернетка», – плутано пояснила Катерина Рожкова.

  Разом з тим, вона зазначила, що проведення такого роду перевірок є однією з функцій НБУ. Вони покликані захистити чесних громадян і запобігти шахрайству і незаконному виведенню коштів. Вона пообіцяла, що перевірки будуть здійснюватися і надалі.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми