Банки. Кредити. Депозити Автор: admin Друкувати

Де швидко отримати кредит онлайн на вигідних умовах?

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: кредит онлайн

  Кращий спосіб отримати кредит онлайн - це звернутися в нашу кредитну організацію PayPong. Наші умови надання позик, конкурентно-вигідні переваги погашення та інші приємні моменти роблять користування кредитними коштами комфортним і приємним.

  54788-1.jpg (14.08 Kb)

  На сайті httрs://paypong.ua зробити заявку на кредит може кожен бажаючий. Ми лояльно ставимося до кожного клієнта, можливо, саме тому відсоток схвальних відповідей перевищує 92-94%. У нас можуть отримати кредит:
  - люди без довідки про доходи, а також неофіційно працевлаштовані;
  - пенсіонери, включаючи непрацюючих;
  - інваліди, тимчасово непрацездатні;
  - тимчасово непрацюючі;
  - з мінімальною заробітною платою.

  У компанії PayPong впроваджена система, яка показала свою ефективність в усьому світі, тому ми впевнені в якості наших послуг. Єдине, що не підлягає виключенню обмеження, - це вік позичальника: він повинен бути від 21 року.

  Подаючи заявку онлайн, вказуйте достовірні дані - і номер мобільного телефону, і номер чинної банківської карти. Ми приймаємо карти будь-яких банків всіх типів - це можуть бути не тільки дебетові або зарплатні, але також і кредитні карти.

  Перший раз кредит онлайн видається на суму до 2.000 грн. При цьому на сайті є калькулятор, який дозволить самостійно розрахувати всі відсотки і заздалегідь дізнатися дату і суму до погашення. Ви також можете змінювати суму платежу, варіюючи період, на який хочете оформити позику. Відсотки за користування нараховуються, виходячи з розрахунку річної ставки, крім першого дня. Незалежно від періоду кредиту в перший день нараховується фіксована сума в 50 грн.

  Як відбувається погашення?

  Грошова позика можна повернути будь-яким з трьох способів, про які ви дізнаєтеся в своєму власному кабінеті, який буде вам доступний після реєстрації. Гроші можна перерахувати через термінал самообслуговування, через форму сайту або через банк на розрахунковий рахунок.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми