Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

"Ощадбанк" масово закриває свої відділення

 • Джерело: epravda.com.ua.  → Ключові теги: Ощадбанк

  В Україні державний Ощадбанк закриває відділення через показники економічної ефективності.

  6152_im8x383-oszadbank.jpg (28.31 Kb)


  "Головний критерій — економічна ефективність і економічна обґрунтованість нашої присутності в тому чи іншому регіоні. Оскільки банк продовжує процес модернізації, то філія — це точка, куди повинні бути направлені інвестиції, щоб її розвивати", - заявив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.

  За його словами, мережа відділень банку скорочуватиметься далі.

  "Абсолютно вся мережа філій, яка підпадатиме під скорочення, є економічно неефективною. Левова частка відділень знаходиться в сільській місцевості. Надалі буде не просто механічне скорочення. Відбуватиметься оптимізація мережі із застосуванням принципів геомаркетингу, які визначають оптимальне місцезнаходження відділень з точки зору бізнесу", - додав Андрій Пишний.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бізнес змусять встановлювати касові апарати

  Він наголосив, що відділення нового формату показують значно кращі економічні результати.

  "За три роки було створено 600 відділень нового формату. У деяких випадках їхня ефективність вища удвічі. В середньому вони працюють на 40% краще, ніж філії традиційного формату", - прокоментував голова правління Ощадбанку.

  За словами Андрія Пишного, рішення про закриття відділення приймається після спілкування з місцевими органами влади.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми