Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

В "Ощадбанку" почалися фінансові проблеми

 • Джерело: epravda.com.ua.  → Ключові теги: Ощадбанк, банки

  Ощадбанк 2016 року показав прибуткову діяльність – 467 млн грн. Минулий рік банк теж завершив з прибутком. Водночас він потребує докапіталізації.

  6152_im8x383-oszadbank.jpg (28.31 Kb)

  "Причин докапіталізації є кілька. Звісно, це анексія Криму і, відповідно, експропріація власності та активів банку. Це створило для банку дірку в балансі в 1,4 мільярди доларів. Жоден банк не зазнав подібних втрат", - заявив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.

  За його словами, Ощадбанк досі відчуває негативний вплив у зв'язку із втратою валютних активів. Крім того, він зазнав збитків через війну на Донбасі.

  "Ощадбанк втратив у Криму 299 відділень, в Луганській і Донецькій областях – ще 700. Це не просто втрата відділень. Це втрата бізнесу, а також позичальників, які зі своїм бізнесом опинилися на окупованій території. І ці втрати потребували резервування", - прокоментував Пишний.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Ощадбанк" масово закриває свої відділення

  Також він згадав про економічну кризу, девальвацію гривні. Через яку кредитне навантаження зростає, а якість портфеля погіршується, застава знецінюється.

  "Крім того, Нацбанк посилив регуляторні вимоги, ввів міжнародні стандарти фінансової звітності. Щоб подолати наслідки банківської кризи. Ці рішення так чи інакше впливають на оцінку якості активів, в тому числі й сформованих до 2014 року", - каже голова правління Ощадбанку.

  Він додав, що необхідність докапіталізації залежить від курсу та впливу валютної позиції, токсичних активів. Вони дотепер знаходяться на балансі банку.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми