Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

НБУ запланував відновити кредитування в Україні

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: банки, кредити

  Відновлення кредитування є однією з пріоритетних цілей, повідомили в Національному банку.

  15_1466617021_dollar.jpg (97.09 Kb)

  "Стримує кредитування висока облікова ставка. Жорсткі монетарні умови, які сьогодні склалися в результаті підвищення облікової ставки з жовтня минулого року на 4,5 в. п. до 17% річних, повинні стримати інфляцію в 2018 році. Ставки за кредитами істотно знизилися. Фактично вони зараз знаходяться на найнижчому рівні з докризового 2014 року. Процентна ставка по кредиту враховує не тільки ставку за депозитами, але і вартість ризику для банку від проведення кредитної операції. Повільне відновлення кредитування реального сектору насамперед відображає високі ризики інституційного середовища, зокрема низький рівень захисту прав кредиторів", - розповіли в НБУ.

  Ставки по кредитах зараз знаходяться на рівні 2014 року.

  "Ми повинні використовувати дані кредитного реєстру. Також для захисту прав кредиторів необхідно встановити договірної механізм врегулювання валютних кредитів фізичних осіб, ввести інститут приватного виконання рішень, удосконалити процедуру продажу арештованого майна та усунути інші прогалини в законодавстві, які перешкоджають ефективній реалізації прав кредиторів та інвесторів. Баланси банків сьогодні перевантажені непрацюючими боргами, і поки ця проблема не буде вирішена, темпи відновлення кредитування залишаться низькими. Необхідно скасувати мораторій на стягнення іпотечного майна, скоротити процедури відчуження об'єктів застави, спростити податкове навантаження, удосконалити процедуру банкрутства. Також потребує розвитку ринок продажу проблемних кредитів".  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми