Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

ФГВФО збільшить суми виплат вкладникам "луснувших" банків

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: ФГФВФО

  Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) допускає підвищення гарантованої суми відшкодування вкладів з 200 до 600-800 тис. гривень в 2019 році.

  1872_v-dnr-mogut-otkryitsya-inostrannyie-banki-glava-tsrb-960x540-960x540.jpg (52.99 Kb)

  Про це повідомив директор-розпорядник ФГВФО Костянтин Ворушилін в ході прес-конференції в четвер.

  “Основну мету, яку ставить перед собою ФГВФО – це підняти гарантовану суму. Ми вважаємо, що при певних спільних зусиллях ми можемо вийти на поетапне збільшення суми гарантування на 600-800 тис. гривень як мінімум в наступному році”, – заявив Ворушилін.

  Він зазначив, що для цього потрібно стабілізувати фінансову ситуацію в фонді, і також додав, що стабілізація буде можливою при нормальному продажу активів, які є у неплатоспроможних банків.

  Останній раз Фонд гарантування вкладів підвищив розмір компенсації вкладникам ліквідованих банків з 150 тис. гривень до 200 тис. влітку 2012 року.

  До цього в листопаді 2008 року сума відшкодування була підвищена з 100 тис. гривень до 150 тис. гривень.

  У грудні 2017 року рада Національного банку рекомендувала Кабміну і правлінню НБУ підвищити гарантовану суму відшкодування вкладникам з 200 до 500 тис. гривень.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми