Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

У РФ продовжують "лопати" банки

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: банки

  Банк Росії відкликав ліцензії одразу у двох московських банків - «Логосу» і «Русского Торгового Банку».

  6160_767832.jpg (65. Kb)


  Про це в п'ятницю, 20 квітня, повідомила прес-служба регулятора.

  У діяльності банку «Логос» були встановлені «неодноразові порушення вимог законодавства та нормативних актів регулятора в сфері протидії відмиванню доходів та фінансуванню тероризму», відзначає ЦБ.

  Також в «Логос» в рамках наглядових заходів були встановлені факти здійснення «валютно-обмінних операцій, які не відбивали в бухгалтерському обліку та звітності, що подається в ЦБ». Крім цього, в 2018 році кредитна організація «була залучена в проведення сумнівних транзитних операції», розповіли в ЦБ.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українцям зі стажем різко підвищать пенсії

  ЦБ повідомляє, що бізнес-модель «Русского Торгового Банку» носила високоризикованих характер і була спрямована на кредитування економічно пов'язаних, а також технічних компаній. Ряд позичальників мав ознаки пов'язаності з банком. При цьому кредитна організація не виконувала вимоги щодо відображення в звітності реального фінансового становища і представляла в Банк Росії недостовірну звітність.

  За розміром активів банк «Логос» займав 514-е місце в російській банківській системі, «Русский Торговий Банк» - 215-е.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Samsung випустить унікальний смартфон Samsung випустить унікальний смартфон
Компанія Samsung вирішила не зупинятися на недавньому смартфоні з потрійною основною камерою і вже готує до випуску Galaxy A9 (2018), який стане перши...
Топ-10 найдорожчих брендів світу Топ-10 найдорожчих брендів світу
2018-го найдорожчими брендами у світі стали Apple, Google та Amazon.
ЗМІ назвали годинний заробіток зірок та мільярдерів ЗМІ назвали годинний заробіток зірок та мільярдерів
Лідером виявився глава компанії Amazon Джефф Безос. За годину він заробляє близько чотирьох з половиною мільйонів доларів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми