Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

У РФ продовжують "лопати" банки

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: банки

  Банк Росії відкликав ліцензії одразу у двох московських банків - «Логосу» і «Русского Торгового Банку».

  6160_767832.jpg (65. Kb)

  Про це в п'ятницю, 20 квітня, повідомила прес-служба регулятора.

  У діяльності банку «Логос» були встановлені «неодноразові порушення вимог законодавства та нормативних актів регулятора в сфері протидії відмиванню доходів та фінансуванню тероризму», відзначає ЦБ.

  Також в «Логос» в рамках наглядових заходів були встановлені факти здійснення «валютно-обмінних операцій, які не відбивали в бухгалтерському обліку та звітності, що подається в ЦБ». Крім цього, в 2018 році кредитна організація «була залучена в проведення сумнівних транзитних операції», розповіли в ЦБ.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українцям зі стажем різко підвищать пенсії

  ЦБ повідомляє, що бізнес-модель «Русского Торгового Банку» носила високоризикованих характер і була спрямована на кредитування економічно пов'язаних, а також технічних компаній. Ряд позичальників мав ознаки пов'язаності з банком. При цьому кредитна організація не виконувала вимоги щодо відображення в звітності реального фінансового становища і представляла в Банк Росії недостовірну звітність.

  За розміром активів банк «Логос» займав 514-е місце в російській банківській системі, «Русский Торговий Банк» - 215-е.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми