Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

У РФ продовжують "лопати" банки

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: банки

  Банк Росії відкликав ліцензії одразу у двох московських банків - «Логосу» і «Русского Торгового Банку».

  6160_767832.jpg (65. Kb)

  Про це в п'ятницю, 20 квітня, повідомила прес-служба регулятора.

  У діяльності банку «Логос» були встановлені «неодноразові порушення вимог законодавства та нормативних актів регулятора в сфері протидії відмиванню доходів та фінансуванню тероризму», відзначає ЦБ.

  Також в «Логос» в рамках наглядових заходів були встановлені факти здійснення «валютно-обмінних операцій, які не відбивали в бухгалтерському обліку та звітності, що подається в ЦБ». Крім цього, в 2018 році кредитна організація «була залучена в проведення сумнівних транзитних операції», розповіли в ЦБ.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українцям зі стажем різко підвищать пенсії

  ЦБ повідомляє, що бізнес-модель «Русского Торгового Банку» носила високоризикованих характер і була спрямована на кредитування економічно пов'язаних, а також технічних компаній. Ряд позичальників мав ознаки пов'язаності з банком. При цьому кредитна організація не виконувала вимоги щодо відображення в звітності реального фінансового становища і представляла в Банк Росії недостовірну звітність.

  За розміром активів банк «Логос» займав 514-е місце в російській банківській системі, «Русский Торговий Банк» - 215-е.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми