Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

В Україні відбулася уніфікація банків

 • Джерело: finclub.net.  → Ключові теги: банки

  Загальні збори акціонерів Скай Банку 23 квітня доручили наглядовій раді провести переговори з банком «Січ» про проведення реорганізації за спрощеною процедурою та вжиття відповідних заходів.

  3479_011990_n1.jpg (75.24 Kb)


  Про це FinClub повідомили в Скай Банку.

  Очікується, що аналогічне рішення затвердять збори акціонерів банку «Січ» 26 квітня.

  «Скай Банк розглядає можливість реорганізації банку з банком «Січ» з метою масштабування бізнесу, розвитку мережі, об’єднання кращих практик обох банків. Це в кінцевому результаті позитивно позначиться на продуктовому ряді і обслуговуванні наших клієнтів. За результатом загальних річних зборів акціонерів Скай Банку ініційовано процес визначення ефективних шляхів реорганізації банку за спрощеною процедурою. При цьому потрібно розуміти, що процес реорганізації банків в Україні досить тривалий, складний і знаходиться в полі регулювання кількох макрорегуляторів», – повідомив FinClub в. о голови правління Скай Банку Рустем Галієв.

  Найбільшим акціонером Скай Банку є Аріф Бабаєв (99,4%). Акціонерами банку «Січ» є Олег Баланда (55,6%), Валерій Роздорожний (31%), Андрій Мельник (9,6%) і Олег Губанов (3,7%). На 1 січня банки займали 74-е і 58-е місце відповідно за розміром активів серед 82 діючих фінустанов.

  Банки планують провести злиття за законом «Про спрощення процедур реорганізації та капіталізації банків». Даний закон був ухвалений Верховною Радою наприкінці березня 2017 року.

  Він дозволяє всім банкам, зокрема, які не потребують капіталізації, проводити реорганізацію за скороченою процедурою, строк якої скорочено до трьох-чотирьох місяців з півтора років.

  Всім банкам також доступна спрощена процедура капіталізації за рахунок внесків акціонерів, за умови, що попередньо підтверджене джерело походження внесених коштів.

  Крім цього, норми проекту дозволяють центробанку ухвалювати рішення про відкликання банківської ліцензії без ліквідації юридичної особи. Дію закону обмежено до 1 січня 2020 року.

  Першими, хто скористався законом, були Експрес-банк й Індустріалбанк. Процес їх об’єднання зайняв чотири місяці після отримання відповідного дозволу від НБУ.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Найкращі фільми про бізнес та фінанси - 2018 Найкращі фільми про бізнес та фінанси - 2018
ТОП-5 прем'єр 2018 року про бізнес і гроші.
Топ 5 смартфонів з найкращими камерами для яскравих фотографій Топ 5 смартфонів з найкращими камерами для яскравих фотографій
Вибираючи модель смартфона покупці звертають увагу на камеру, яка є важливим елементом будь – якого сучасного гаджета. Мобільник завжди знаходиться пі...
Bloomberg склав рейтинг найдорожчих стартапів Bloomberg склав рейтинг найдорожчих стартапів
Китайська компанія Bytedance обігнала Uber і стала найдорожчим приватним стартапом в світі.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми