Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Як змінити свою кредитну історію: поради

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: банки, кредити

  У лютому нинішнього року, відповідно до умов співпраці з МВФ, в Україні прийняли закон про кредитний реєстр НБУ. З 1 квітня банки почали надавати інформацію про кредитну історію клієнтів до спеціального реєстру.

  94_011990_n1.jpg (75.24 Kb)


  "Позитивна кредитна історія формується за активного і дисциплінованого користування клієнтом кредитами. Успішно погашений "свіжий" кредит має більшу силу, ніж прострочення багаторічної давності. Велика кількість одночасно діючих кредитів гратиме швидше проти клієнта, ніж на його користь. Для поліпшення кредитної історії, клієнту слід перш за все погасити поточні прострочення по кредитах. По можливості скоротити кількість відкритих кредитних договорів", - каже банкір Олександр Стецко.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПФ перерахував пенсії військовим

  Негативна кредитна історія позбавляє можливості залучити кошти навіть на життєво необхідні потреби.

  "Щоб не було проблем з кредитною історією, діючий кредит необхідно до кінця терміну дії сплачувати за графіком. Якщо у вас закритий проблемний кредит, необхідно спробувати взяти невеликий кредит і платити за графіком. Потенційний кредитор лояльніше ставиться на позичальників, які виправили негативну кредитну історію", - радить банкір Олег Болтик.

  Щоб поліпшити кредитну історію необхідно вчасно погашати кредити, надавати хорошу заставу чи гарантії платоспроможності, мати гарну ділову репутацією, бути чесним і відкритим з банком.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Samsung випустить унікальний смартфон Samsung випустить унікальний смартфон
Компанія Samsung вирішила не зупинятися на недавньому смартфоні з потрійною основною камерою і вже готує до випуску Galaxy A9 (2018), який стане перши...
Топ-10 найдорожчих брендів світу Топ-10 найдорожчих брендів світу
2018-го найдорожчими брендами у світі стали Apple, Google та Amazon.
ЗМІ назвали годинний заробіток зірок та мільярдерів ЗМІ назвали годинний заробіток зірок та мільярдерів
Лідером виявився глава компанії Amazon Джефф Безос. За годину він заробляє близько чотирьох з половиною мільйонів доларів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми