Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Як змінити свою кредитну історію: поради

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: банки, кредити

  У лютому нинішнього року, відповідно до умов співпраці з МВФ, в Україні прийняли закон про кредитний реєстр НБУ. З 1 квітня банки почали надавати інформацію про кредитну історію клієнтів до спеціального реєстру.

  94_011990_n1.jpg (75.24 Kb)

  "Позитивна кредитна історія формується за активного і дисциплінованого користування клієнтом кредитами. Успішно погашений "свіжий" кредит має більшу силу, ніж прострочення багаторічної давності. Велика кількість одночасно діючих кредитів гратиме швидше проти клієнта, ніж на його користь. Для поліпшення кредитної історії, клієнту слід перш за все погасити поточні прострочення по кредитах. По можливості скоротити кількість відкритих кредитних договорів", - каже банкір Олександр Стецко.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПФ перерахував пенсії військовим

  Негативна кредитна історія позбавляє можливості залучити кошти навіть на життєво необхідні потреби.

  "Щоб не було проблем з кредитною історією, діючий кредит необхідно до кінця терміну дії сплачувати за графіком. Якщо у вас закритий проблемний кредит, необхідно спробувати взяти невеликий кредит і платити за графіком. Потенційний кредитор лояльніше ставиться на позичальників, які виправили негативну кредитну історію", - радить банкір Олег Болтик.

  Щоб поліпшити кредитну історію необхідно вчасно погашати кредити, надавати хорошу заставу чи гарантії платоспроможності, мати гарну ділову репутацією, бути чесним і відкритим з банком.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми