Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Український бізнес зможе брати вигідні кредити

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: кредити

  Національний банк України зафіксував поступове зниження ставок за корпоративними кредитами і очікує поновлення історичних мінімумів вартості в найближчі рік-півтора.

  2126_011990_n1.jpg (75.24 Kb)


  Зокрема, банки мають істотний потенціал для зниження ставок по кредитах завдяки здешевленню фондування.

  "Процентні ставки по депозитах в інвалюті знаходяться на історичному мінімумі, по гривневих депозитах - близькі до мінімальних за останні шість років", - заявили представники регулятора.

  Прибутковість депозитних продуктів в гривні для бізнесу за підсумками березня виросла на 0,8% - до 11% річних, а в іноземній валюті знизилася на 0,3% - до 2,4% річних. У той же час вартість кредитів для бізнесу в нацвалюті підвищилася на 0,6% - до 16,6% річних, а валютних - на 0,2%, до 6,7% річних.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українці отримали "живі гроші" за заощаджену субсидію

  При цьому в НБУ підкреслюють, що вартість фінансування для надійних позичальників вже істотно знизилася. Також регулятор констатує, що корпоративне кредитування протягом трьох останніх років було практично нульовим через значні списання і реструктуризації.

  Нацбанк очікує, що в подальшому, незважаючи на зниження співвідношення загального обсягу кредитів до ВВП після вирахування банками резервів під старі проблемні кредити, динаміка відновлення корпоративного кредитування буде повільною.

  Нагадаємо, 25 січня НБУ підвищив облікову ставку до 16% річних, мотивувавши це тим, що жорсткість монетарної політики буде сприяти поступовому зниженню споживчої інфляції.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми