Банки. Кредити. Депозити, Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Громадяни України почали активно вкладати гроші в банки

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: банки

  Згідно з результатами перших трьох місяців 2018 року, обсяги банківських вкладів населення зросли на 2 відсотки за фіксованим на початок року курсу до 475 мільярдів гривень.

  43_011990_n1.jpg (75.24 Kb)

  Про це повідомляє прес-служба Національного банку Української держави.

  У повідомленні наголошується, що росли як депозити в гривні (на 3,2 відсотка), так і в іноземній валюті (0,8 відсотка в доларовому еквіваленті). У прес-службі Нацбанку відзначили: «Темпи приросту депозитів мають потенціал до прискорення з огляду на істотне зростання номінальних доходів українців».

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вартість землі може зрости в три рази, - Bloomberg

  Також у відомстві підкреслили: «Депозити юридичних осіб скоротилися на 4,8 відсотка протягом кварталу до 398 мільярдів гривень, що пояснюється сезонними факторами. Приріст коштів юросіб у гривні зафіксований тільки в держбанках (крім Приватбанку) - на 3,6 відсотка, в іноземній валюті - в приватних банках і «Приватбанк» (+ 6,7% і + 1,3% у доларовому еквіваленті) ». Крім того в НБУ повідомили, що структура зобов'язань банків в першому кварталі майже не змінилася: частка коштів корпорацій і населення в ній становить 76,8 відсотка. На депозити фізичних осіб припадає понад 40 відсотків усього банківського фондування.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми