Банки. Кредити. Депозити, Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Громадяни України почали активно вкладати гроші в банки

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: банки

  Згідно з результатами перших трьох місяців 2018 року, обсяги банківських вкладів населення зросли на 2 відсотки за фіксованим на початок року курсу до 475 мільярдів гривень.

  43_011990_n1.jpg (75.24 Kb)


  Про це повідомляє прес-служба Національного банку Української держави.

  У повідомленні наголошується, що росли як депозити в гривні (на 3,2 відсотка), так і в іноземній валюті (0,8 відсотка в доларовому еквіваленті). У прес-службі Нацбанку відзначили: «Темпи приросту депозитів мають потенціал до прискорення з огляду на істотне зростання номінальних доходів українців».

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вартість землі може зрости в три рази, - Bloomberg

  Також у відомстві підкреслили: «Депозити юридичних осіб скоротилися на 4,8 відсотка протягом кварталу до 398 мільярдів гривень, що пояснюється сезонними факторами. Приріст коштів юросіб у гривні зафіксований тільки в держбанках (крім Приватбанку) - на 3,6 відсотка, в іноземній валюті - в приватних банках і «Приватбанк» (+ 6,7% і + 1,3% у доларовому еквіваленті) ». Крім того в НБУ повідомили, що структура зобов'язань банків в першому кварталі майже не змінилася: частка коштів корпорацій і населення в ній становить 76,8 відсотка. На депозити фізичних осіб припадає понад 40 відсотків усього банківського фондування.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Samsung випустить унікальний смартфон Samsung випустить унікальний смартфон
Компанія Samsung вирішила не зупинятися на недавньому смартфоні з потрійною основною камерою і вже готує до випуску Galaxy A9 (2018), який стане перши...
Топ-10 найдорожчих брендів світу Топ-10 найдорожчих брендів світу
2018-го найдорожчими брендами у світі стали Apple, Google та Amazon.
ЗМІ назвали годинний заробіток зірок та мільярдерів ЗМІ назвали годинний заробіток зірок та мільярдерів
Лідером виявився глава компанії Amazon Джефф Безос. За годину він заробляє близько чотирьох з половиною мільйонів доларів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми