Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Як відставка Данилюка вплине на співпрацю з МВФ - експерт

 • Джерело: unn.com.ua.  → Ключові теги: МВФ

  Відставка Олександра Данилюка з посади міністра фінансів не вплине на співпрацю України з МВФ.

  4394_1461677925_mvf.jpg (.82 Kb)

  "Відставка окремо взятого міністра не має ніякого значення для продовження співпраці з МВФ. Оскільки Фонд має справу не з окремими особами, міністрами чи прем'єр-міністрами, а з державою в цілому. Якщо вона відповідає критеріям та умовам співпраці, то МВФ з такою державою працює", - заявив економіст Андрій Новак.

  7 червня Україна прийняла законодавство про початок створення та діяльності Антикорупційного суду.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НБУ дав глобальний економічний прогноз

  "Це відкриває шлях для продовження співпраці з МВФ, для отримання наступного траншу в рамках розширеної програми Україна-МВФ на 17,5 мільярдів доларів. З них на сьогодні Україна отримала трохи менше 9 мільярдів доларів. Тут особа міністра не має жодного впливу на рішення МВФ щодо продовження співпраці", - наголосив експерт.

  Він додав, що зараз для України відкривається шлях по розміщенню облігацій на зовнішніх ринках. Йдеться про можливість залучати більше коштів під менші відсотки у разі продовження співпраці з Фондом.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми