Банки. Кредити. Депозити, Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Українці стали частіше відкривати банківські рахунки

 • Джерело: finclub.net.  → Ключові теги: банки, суспільство

  37% населення України не мають жодного відкритого банківського рахунку.

  7337_1407792835.jpg (54.37 Kb)


  "2011 року серед дорослого населення України 41 відсоток жителів мав хоча б один банківський рахунок. За шість років, тобто 2017-го цей показник зріс до 63 відсотків. Інші 37 відсотків дорослого населення не мають рахунків у банках", - повідомив очільник НБУ Яків Смолій.

  За його словами, 48% населення Вірменії мають банківські рахунки. У Чехії таких 81%, в Угорщині - 75%, в Білорусі - 81%, в Австрії - 98%, в Нідерландах і Данії - 100%.

  "Щоб підвищити рівень фінансової інклюзії, потрібно стимулювати розвиток новітніх фінансових технологій, посилювати захист прав споживачів і працювати над підвищенням фінансової грамотності населення. Адже фінансова інклюзія - шлях до майбутнього зростання економіки за допомогою мобілізації заощаджень населення, інвестицій в розвиток економіки України, а також диверсифікацію фінансової системи", - підсумував Яків Смолій.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми