Банки. Кредити. Депозити, Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Українці стали частіше відкривати банківські рахунки

 • Джерело: finclub.net.  → Ключові теги: банки, суспільство

  37% населення України не мають жодного відкритого банківського рахунку.

  7337_1407792835.jpg (54.37 Kb)

  "2011 року серед дорослого населення України 41 відсоток жителів мав хоча б один банківський рахунок. За шість років, тобто 2017-го цей показник зріс до 63 відсотків. Інші 37 відсотків дорослого населення не мають рахунків у банках", - повідомив очільник НБУ Яків Смолій.

  За його словами, 48% населення Вірменії мають банківські рахунки. У Чехії таких 81%, в Угорщині - 75%, в Білорусі - 81%, в Австрії - 98%, в Нідерландах і Данії - 100%.

  "Щоб підвищити рівень фінансової інклюзії, потрібно стимулювати розвиток новітніх фінансових технологій, посилювати захист прав споживачів і працювати над підвищенням фінансової грамотності населення. Адже фінансова інклюзія - шлях до майбутнього зростання економіки за допомогою мобілізації заощаджень населення, інвестицій в розвиток економіки України, а також диверсифікацію фінансової системи", - підсумував Яків Смолій.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Samsung випустить унікальний смартфон Samsung випустить унікальний смартфон
Компанія Samsung вирішила не зупинятися на недавньому смартфоні з потрійною основною камерою і вже готує до випуску Galaxy A9 (2018), який стане перши...
Топ-10 найдорожчих брендів світу Топ-10 найдорожчих брендів світу
2018-го найдорожчими брендами у світі стали Apple, Google та Amazon.
ЗМІ назвали годинний заробіток зірок та мільярдерів ЗМІ назвали годинний заробіток зірок та мільярдерів
Лідером виявився глава компанії Amazon Джефф Безос. За годину він заробляє близько чотирьох з половиною мільйонів доларів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми