Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

В Україні вирішили об'єднатися два банки

 • Джерело: epravda.com.ua.  → Ключові теги: банки

  Одеський МТБ банк вирішив приєднати до себе київський банк "Центр".

  5123_011990_n1.jpg (75.24 Kb)


  Про це повідомила прес-служба банку МТБ.

  "На фоні посилення вимог регулятора до комерційних банків та приведення їх фінансового та правового стану до європейських стандартів, приєднання невеликих банків до більших є природним процесом і служить посиленню фінансового сектора країни", - пояснили в МТБ банку.

  Відзначається, що в результаті реорганізації МТБ банк стане правонаступником всіх прав і обов'язків банку "Центр" щодо його клієнтів, партнерів, контрагентів, а статутний капітал МТБ Банку збільшиться до 635 млн грн.

  Крім того, в розпорядження МТБ банку перейде картковий процесинговий центр, що підтримує роботу з національною платіжною системою "Простір".

  "Надалі на цій основі планується розширення зони обслуговування процесинговим центром міжнародних карткових систем, що значно розширить можливості фінансових сервісів банку", - заявили в МТБ.

  Нагадаємо, акціонери Марфін Банку перейменували його в МТБ Банк.

  Як повідомлялося, НБУ запропонував дрібним банкам, які не зможуть докапіталізуватися, самоліквідуватися за спрощеною процедурою.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми