Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

В Україні "луснув" ще один банк

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: банки

  Керівництво Національного банку України прийняло рішення відкликати банківську ліцензію та ліквідувати банк "Юнісон". Установа стала другим банком, який вивели з ринку через непрозорість структури власності.

  10_767832.jpg (65. Kb)


  Ліквідувати банк "Юнісон" запропонував Фонд гарантування вкладів фізичних осіб. У квітні 2016 року "Юнісон" віднесли до категорії неплатоспроможних, повідомила прес-служба НБУ.

  На квітень 2016-го акціонерами банку "Юнісон" були 11 компаній, зареєстрованих у Республіці Кіпр. Жодна з яких не володіла часткою 10% або більше статутного капіталу банку. У кожній компанії був один кінцевий бенефіціарний власник – фізична особа.

  Регулятор попереджав, що банки, які не приведуть свою структуру власності у відповідність до вимог щодо її прозорості, виводитимуть з ринку.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Найкращі фільми про бізнес та фінанси - 2018 Найкращі фільми про бізнес та фінанси - 2018
ТОП-5 прем'єр 2018 року про бізнес і гроші.
Топ 5 смартфонів з найкращими камерами для яскравих фотографій Топ 5 смартфонів з найкращими камерами для яскравих фотографій
Вибираючи модель смартфона покупці звертають увагу на камеру, яка є важливим елементом будь – якого сучасного гаджета. Мобільник завжди знаходиться пі...
Bloomberg склав рейтинг найдорожчих стартапів Bloomberg склав рейтинг найдорожчих стартапів
Китайська компанія Bytedance обігнала Uber і стала найдорожчим приватним стартапом в світі.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми