Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Стало відомо, коли планують роздержавити "Приватбанк"

 • Джерело: ubr.ua.  → Ключові теги: Приватбанк

  Наглядова рада Приватбанку затвердила нову стратегію розвитку, яку сьогодні підписала в. о. міністра фінансів Оксана Маркарова. В документ закладена запланована дата продажу банку.

  7228_287238_default.jpg (66.9 Kb)

  Про це повідомляє прес-служба ПриватБанку.

  “Ми вважаємо, що практична імплементація положень Стратегії сприятиме зміцненню сильних сторін банку та його позицій на ринку, забезпечуючи при цьому прийнятний рівень прибутковості на рівні з кращими гравцями. Гарантом імплементації затвердженої стратегії розвитку буде незалежна Наглядова рада банку”, – сказала в. о. міністра фінансів Оксана Маркарова.

  У новій стратегії прописано, що в Приваті планують вийти до 2022 році на показники 8,4 млрд гривень чистого прибутку і будуть готові до того, що держава вийде з капіталу банку. Сумарний дохід для акціонера в період з 2018 по 2022 роки складе 81 млрд гривень, без урахування коштів, що ПриватБанк має намір повернути через суди.

  Завдяки новій стратегії ПриватБанк планує вирішити проблеми з непрацюючими кредитами, а також оптимізувати витрати та підвищити ефективність за рахунок організаційних та управлінських змін.

  Зазначимо, за версією авторитетної премії FinAwards2018, Приват24 переміг у номінації «Найкращий інтернет-банк». Послугами сервісу користуються понад 6,3 млн осіб. За допомогою Приват24 мільйони українців поповнюють мобільні телефони, здійснюють перекази, оплачують комунальні платежі і багато іншого. Детальніше дізнавайтеся на сторінці банку.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі
Найпопулярніший мобільний браузер Google Chrome. Ним користують майже 55% осіб.
Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні
Сума виплат за порушення патентів навряд чи вплине на чистий прибуток компаній.
Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми