Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Рейтинг банків від народу: кращі та гірші

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: банки

  З 7 серпня наші колеги з порталу «Мінфін» запустили Народний рейтинг банків.

  7792_011990_n1.jpg (75.24 Kb)

  Що за рейтинг?
  Складено його не експертами і не журналістами. Оцінки фінустановам ставите саме ви – клієнти банків! Відгуки сайт збирає з 2010 року. За цей час їх накопичилося 70 тисяч!

  Разом з відгуком читач ставить банку оцінку за п’ятибальною шкалою. На їх основі і розраховується Народний рейтинг банків.
  У проекті беруть участь банки, у яких накопичилося 100 і більше підтверджених відгуків. На момент запуску проекту таких налічувалося 21.

  Навіщо мені залишати відгук?
  Щоб мотивувати кредитні установи уважніше ставитися до заявок клієнтів. Все тому, що на оцінку банку впливає не кожна думка в Народному рейтингу банків.
  «Мінфін» зараховує лише реальні відгуки, що грунтуються на особистому досвіді читачів. Кожен з них проходить перевірку. Якщо правдивість викладених претензій викликає сумніви, модератори сайту запитують додаткову інформацію. Користувача можуть попросити надати фотографії документів, скан касового чека, ім’я співробітника банку, який поводився некоректно, тощо.

  Що свіжіший відгук, то більша його вага в рейтингу банку. Думки, старші ніж один рік, на поточну оцінку практично не впливають.

  Не враховуються відгуки, які не мають відношення до якості обслуговування банківських послуг. Наприклад, скарги на високі ставки за кредитами або настирливість колекторів не можуть зіпсувати рейтинг фінустанови.

  Чим мені допоможуть?
  Ви написали і підтвердили свій відгук? Залишайте на «Мінфіні» контактні дані і заповнюйте заявку на вирішення проблеми. Модератори переадресують її співробітникам банку.

  «Мінфін» підвищує рейтинг банку, якщо він реагує на скарги. Тільки-но клієнт повідомляє порталу, що його проблема вирішена, оцінка відгуку збільшується на 2 бали.
  Фінустанови дорожать своїм рейтингом = звертають увагу на вашу проблему.

  Це працює! У липні під час закритого тестування Народного рейтингу банки вирішили проблеми перших клієнтів. За цей час Ощадбанк і Приватбанк вже встигли закрити по 5 скарг, Форвард – 3, Монобанк – 2, ПУМБ і Укрсоцбанк — по одній.

  Народний рейтинг створено, щоб допомогти клієнтам оцінити якість послуг і виявити слабкі місця в сервісі кожного банку. Він також змусить кредитні установи активніше вирішувати ваші проблеми.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми