Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Два українських банка змінили офіційну назву

 • Джерело: ukranews.com.  → Ключові теги: банки

  Альфа-банк (Україна) і Укрсоцбанк реорганізувалися з публічних акціонерних товариств (ПАТ) в приватні акціонерні товариства (ПрАТ).

  7792_011990_n1.jpg (75.24 Kb)


  Про це йдеться в повідомленні банків в системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

  Державну реєстрацію ПАТ “Альфа-банк” і ПАТ “Укрсоцбанк” здійснено 9 серпня.

  Це рішення було ухвалено на зборах акціонерів 26 квітня.

  Нагадаємо, в середині липня поточного року люксембурзька холдингова компанія “Альфа-Груп ABH Holdings S. A.” сконцентрувала 100% акцій Укрсоцбанку.

  У жовтні 2016 року “Альфа-груп” стала власником 99,9% акцій Укрсоцбанку.

  З 2018 року ПАТ зобов’язані перебувати в реєстрі хоча б однієї з українських фондових бірж, мати акції у вільному обігу або відмовитися від організаційної форми ПАТ.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми