Щоб виманити гроші, шахраям необхідний номер банківської картки, код безпеки, термін дії та пароль від картки. Тоді зловмисники можуть здійснити операцію від імені клієнта банку. Сам по собі номер банківської картки не несе небезпеки.
Шахраї стимулюють переказати кошти на їх рахунки. Наприклад, надсилають повідомлення від імені вашого родича, якому терміново потрібні гроші. Повідомлення типу "Вашу картку заблоковано, зателефонуйте за номером" чи "Ви виграли автомобіль, зателефонуйте за номером" також потрібно ігнорувати. Інакше, ви стаєте потенційною жертвою зловмисників, наголосили під час прямого включення спеціалісти ПриватБанку.
На шахраїв можна натрапити через оголошення пошуку роботи. Зловмисники пропонують неважку роботу за відносно гарну плату — відкривати рахунки чи знімати гроші з картки. Таким чином, можна стати як співучасніком, так і жертвою зловмисників. Адже за відповідні дії загрожує кримінальна відповідальність. Водночас невідомо, чи зможуть слідчі вийти на замовника.
Якщо виникли підозри щодо співрозмовника, фахівці ПриватБанку радять негайно припинити розмову. Тоді зателефонувати до банку. Номер телефону розміщений на картці клієнта банку.