Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Депозити: які вклади полюбляють українці

 • Джерело: interfax.com.ua.  → Ключові теги: депозити

  Обсяг гривневих депозитів у банківській системі України в серпні скоротився на 4,1% – до 494,49 млрд грн, у тому числі населення – на 1,3%, до 251,74 млрд грн, бізнесу – на 6,8%, до 242,75 млрд грн.

  3996_011990_n1.jpg (75.24 Kb)


  Про це повідомляється на сайті НБУ.

  “В умовах збільшення волатильності на валютному ринку та девальваційного тиску на гривню зросли обсяги валютних депозитів: бізнесу – на 2,1%, до $5,22 млрд, населення – на 2,2%, до $8,71 млрд”, – відзначає центробанк.

  У гривневому вираженні валютні депозити збільшилися на 8%.

  В цілому з початку року гривневі депозити в українських банках збільшилися всього на 0,8%, а валютні – на 1,4%. Зростання було забезпечено за рахунок вкладів населення, які в гривні зросли на 7,1%, у валюті – на 3,8%. Корпоративний сектор скоротив депозити як в гривні – на 5%, так і у валюті – на 1,1%.

  У серпні Нацбанк зафіксував значне зростання валютних кредитів населенню – відразу на 10,6%, до $2,53 млрд, тоді як валютні кредити бізнесу залишилися на колишньому рівні – $14,51 млрд.

  Процентні ставки за гривневими депозитами для бізнесу в серпні підвищилися на 0,4 п. п. – до 12,4%, за кредитами в національній валюті – на 1 п. п., до 17,9% річних. Ставки за гривневими депозитами населення, за даними Нацбанку, залишилися на рівні липня – в середньому 10,8%, тоді як за валютними вони підвищилися на 0,2 п. п. – до 2,5%. Кредити в національній валюті для населення в серпні подешевшали на 0,2 п. п. – до 31,8%, а у валюті – на 1,6 п. п., до 8,4%.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Asus припиняє виробництво планшетів Asus припиняє виробництво планшетів
Компанія Asus вирішила відмовитись від виробництва планшетів. Компанія вирішила не лише припинити виробництво, а й зупинити продажі планшетів ZenPad.
Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми