Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Україна почала "атаку" на банки російських "дочок"

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: банки

  Київський апеляційний суд арештував акції українських "дочок" російських банків "ВТБ", "Промінвестбанк" та "Сбербанк". Це допоможе виконати рішення Арбітражного суду Гааги (Нідерланди) за позовом колишнього голови "ПриватБанку" та інших українських компаній, які втратили активи після анексії Криму.

  3996_011990_n1.jpg (75.24 Kb)

  Банкам заборонили здійснювати ліквідацію чи реорганізацію юрособи, а також відчужувати належне цим банкам на праві власності рухоме та нерухоме майна та відчужувати його будь-яким способом, наприклад, за договорами купівлі-продажу, або дарування.

  Арештовані банки належать російським державним фінустановам:

  "Промінвестбанк" – російському "Внєшекономбанку";
  "Сбербанк" – російському "Сбербанку";
  "ВТБ Банк" – російському "ВТБ".

  Апеляційний суд міста Києва дійшов висновку про те, що на території України справді "є майно, яке належить РФ та на яке може бути звернено стягнення на підставі рішення міжнародного суду".  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми