Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

У яких випадках банк зобов'язаний розкрити банківську таємницю клієнта?

 • Джерело: sud.ua.  → Ключові теги: банки

  Згідно з українським законодавством, існує дві причини, за якими банк зобов'язаний розкрити банківську таємницю клієнта: за рішенням суду або ж у разі проведення перевірки отримувачів субсидій.

  7311_0_main_new_12247194.jpg (59.43 Kb)

  Що стосується перевірки субсідіантов, то отримання даних від банку допоможе виявити підозрілий переказ коштів, який ставить під сумнів правомірність надання допомоги одержувачу субсидій.

  Згідно із законодавством України, в разі перевірки субсідіантов, міністерство фінансів має повне право зробити запит і отримати з банку всі необхідні дані, в тому числі ті, які містять банківську таємницю. Також слід зазначити, що при цьому доводити до відома і запитувати дозвіл у особи, чий рахунок хочуть перевірити, чи не потрібно.

  Якщо Мінфін, отримавши дані з банку, виявить будь-які порушення, документи будуть передані в Міністерство соціальної політики та там будуть приймати рішення: позбавляти порушника субсидії чи ні.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми