Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Банки підвищили ставки за валютними депозитами

 • Джерело: liga.net.  → Ключові теги: банки, депозити

  Банки підвищили ставки по депозитах для всіх валют.

  6840_011990_n1.jpg (75.24 Kb)


  Зростання відбувається вже третій тиждень поспіль. Про це свідчить огляд актуальних депозитних програм в банках України проведений liga.net.

  За минулий тиждень підвищили прибутковість вкладів Альфа-Банк, ПУМБ і Ощадбанк.

  Середні ставки по депозитах в гривні

  Найбільше подорожчали гривневі вклади періодом понад рік. Прибутковість заощаджень терміном від 3 до 6 місяців підняли на 0,09 п.п. і становить 12,31% річних. Вклади на термін від півроку до року зросли в ціні на 0,08 п.п. - до 13,20% річних.

  Середні ставки по депозитах в доларах

  Середня процентна ставка за депозитами в доларах синхронно зросла для термінів від 3 до 6 місяців і понад 12 місяців, на 0,01 п.п. - до 2,08% і до 2,82% річних відповідно.

  Середні ставки по депозитах в євро

  Безстрокові заощадження в євро пропонують 0,58% річних, а вклади на період до 1 місяця - 0,61% річних. Прибутковість депозитів терміном від 1 до 3 місяців становить 1,02% річних. Крім того, вклади періодом від 3 до 6 місяців впали в ціні на 0,01 п.п., 1,46% річних. Середня ставка по депозитах на термін від 6 до 12 місяців зросла на 0,02 п.п. - до 1,85% річних.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Apple випустив супершвидкий ноутбук Apple випустив супершвидкий ноутбук
Компанія Apple представила нову модель ноутбука MacBook Pro з 8-ядерним процесором, який робить його найшвидшим в історії компанії.
У власників Huawei проблеми: сервіси Google перестануть підтримуватися У власників Huawei проблеми: сервіси Google перестануть підтримуватися
Компанія Google припиняє співпрацю з китайським виробником смартфонів Huawei після указу президента США Дональда Трампа про заборону на використання о...
Дизайн квартир, що популярно в 2019 році Дизайн квартир, що популярно в 2019 році
З кожним новим роком з'являються нові тенденції в дизайні інтер'єрів, які потрібно враховувати та навіть переглядати, аби ви могли оновлювати свій дім...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми