Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Відомий банк частково змінив власника

 • Джерело: ubr.ua.  → Ключові теги: банки

  Швейцарська компанія responAbility Participations AG оформила придбання пакету акцій банку «Львів» в розмірі понад 40%. Контрольний пакет акцій залишається у власності чинного ісландського інвестора Маргеіра Петурссона.

  1613_011990_n1.jpg (75.24 Kb)


  Про це повідомляє прес-служба банку «Львів».

  «Наш новий інвестор досить відомий в Європі та світі, – розповідає Ашот Абраамян, голова правління банку «Львів», – так перед нами відкриваються двері для прямого залучення фінансових ресурсів та вигідного кредитування за різними напрямками, серед яких і енергозбереження».

  Наступним етапом – responAbility придбає акції нової емісії, в результаті якої стане мажоритарним власником банку «Львів» з часткою в розмірі 51%.

  «Наша стратегія – довгострокові вклади в зростаючі ринки через фінансові установи, – заявив Скотт Річардс, провідний фахівець з інвестування в акціонерний капітал фінансових установ responsAbility Participation AG. – Інвестуючи в банк «Львів», ми прагнемо розвивати малий і середній бізнес і аграрний напрямок. Ми бачимо великий потенціал і віримо в Західну Україну».  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Samsung випустить унікальний смартфон Samsung випустить унікальний смартфон
Компанія Samsung вирішила не зупинятися на недавньому смартфоні з потрійною основною камерою і вже готує до випуску Galaxy A9 (2018), який стане перши...
Топ-10 найдорожчих брендів світу Топ-10 найдорожчих брендів світу
2018-го найдорожчими брендами у світі стали Apple, Google та Amazon.
ЗМІ назвали годинний заробіток зірок та мільярдерів ЗМІ назвали годинний заробіток зірок та мільярдерів
Лідером виявився глава компанії Amazon Джефф Безос. За годину він заробляє близько чотирьох з половиною мільйонів доларів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми