Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Відомий банк частково змінив власника

 • Джерело: ubr.ua.  → Ключові теги: банки

  Швейцарська компанія responAbility Participations AG оформила придбання пакету акцій банку «Львів» в розмірі понад 40%. Контрольний пакет акцій залишається у власності чинного ісландського інвестора Маргеіра Петурссона.

  1613_011990_n1.jpg (75.24 Kb)

  Про це повідомляє прес-служба банку «Львів».

  «Наш новий інвестор досить відомий в Європі та світі, – розповідає Ашот Абраамян, голова правління банку «Львів», – так перед нами відкриваються двері для прямого залучення фінансових ресурсів та вигідного кредитування за різними напрямками, серед яких і енергозбереження».

  Наступним етапом – responAbility придбає акції нової емісії, в результаті якої стане мажоритарним власником банку «Львів» з часткою в розмірі 51%.

  «Наша стратегія – довгострокові вклади в зростаючі ринки через фінансові установи, – заявив Скотт Річардс, провідний фахівець з інвестування в акціонерний капітал фінансових установ responsAbility Participation AG. – Інвестуючи в банк «Львів», ми прагнемо розвивати малий і середній бізнес і аграрний напрямок. Ми бачимо великий потенціал і віримо в Західну Україну».  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми