Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

В Україні спростили процедуру відкриття банківських рахунків

 • Джерело: enovosty.com.  → Ключові теги: банки

  Нацбанк розробив порядок дистанційної ідентифікації клієнтів банків із застосуванням системи BankID.

  34_011990_n1.jpg (75.24 Kb)


  Національний банк України розробив порядок дистанційній ідентифікації клієнтів банків із застосуванням Єдиної національної системи електронного дистанційного ідентифікації фізичних осіб BankID НБУ.

  Як повідомляється на сайті НБУ з посиланням на постанову №105, яке набирає чинності з 5 листопада, вже найближчим часом громадяни зможуть отримувати дистанційно банківські послуги, якщо банк користувача підключиться до системи BankID НБУ.

  Банки, в свою чергу, зможуть відкривати рахунки фізичним особам дистанційно.

  Постанова НБУ визначає умови і порядок підключення до системи BankID, процедуру проходження дистанційної ідентифікації, порядок передачі ідентифікаційних даних, вимоги до захисту інформації, організаційну структуру системи.

  Посилаючись на інформацію банків станом на 1 січня 2018 року, в НБУ відзначили, що понад 13 млн фізичних осіб-клієнтів банків використовують дистанційне обслуговування своїх рахунків, що більш ніж в 3 рази вище показника 2016 року.

  За оцінками регулятора, система BankID НБУ здатна стати досить масовим засобом для дистанційної ідентифікації фізичних осіб - клієнтів банків України за умови приєднання банків до цієї системи.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми