Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

В Україні спростили процедуру відкриття банківських рахунків

 • Джерело: enovosty.com.  → Ключові теги: банки

  Нацбанк розробив порядок дистанційної ідентифікації клієнтів банків із застосуванням системи BankID.

  34_011990_n1.jpg (75.24 Kb)

  Національний банк України розробив порядок дистанційній ідентифікації клієнтів банків із застосуванням Єдиної національної системи електронного дистанційного ідентифікації фізичних осіб BankID НБУ.

  Як повідомляється на сайті НБУ з посиланням на постанову №105, яке набирає чинності з 5 листопада, вже найближчим часом громадяни зможуть отримувати дистанційно банківські послуги, якщо банк користувача підключиться до системи BankID НБУ.

  Банки, в свою чергу, зможуть відкривати рахунки фізичним особам дистанційно.

  Постанова НБУ визначає умови і порядок підключення до системи BankID, процедуру проходження дистанційної ідентифікації, порядок передачі ідентифікаційних даних, вимоги до захисту інформації, організаційну структуру системи.

  Посилаючись на інформацію банків станом на 1 січня 2018 року, в НБУ відзначили, що понад 13 млн фізичних осіб-клієнтів банків використовують дистанційне обслуговування своїх рахунків, що більш ніж в 3 рази вище показника 2016 року.

  За оцінками регулятора, система BankID НБУ здатна стати досить масовим засобом для дистанційної ідентифікації фізичних осіб - клієнтів банків України за умови приєднання банків до цієї системи.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Samsung випустить унікальний смартфон Samsung випустить унікальний смартфон
Компанія Samsung вирішила не зупинятися на недавньому смартфоні з потрійною основною камерою і вже готує до випуску Galaxy A9 (2018), який стане перши...
Топ-10 найдорожчих брендів світу Топ-10 найдорожчих брендів світу
2018-го найдорожчими брендами у світі стали Apple, Google та Amazon.
ЗМІ назвали годинний заробіток зірок та мільярдерів ЗМІ назвали годинний заробіток зірок та мільярдерів
Лідером виявився глава компанії Amazon Джефф Безос. За годину він заробляє близько чотирьох з половиною мільйонів доларів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми