Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

В Україні спростили процедуру відкриття банківських рахунків

 • Джерело: enovosty.com.  → Ключові теги: банки

  Нацбанк розробив порядок дистанційної ідентифікації клієнтів банків із застосуванням системи BankID.

  34_011990_n1.jpg (75.24 Kb)


  Національний банк України розробив порядок дистанційній ідентифікації клієнтів банків із застосуванням Єдиної національної системи електронного дистанційного ідентифікації фізичних осіб BankID НБУ.

  Як повідомляється на сайті НБУ з посиланням на постанову №105, яке набирає чинності з 5 листопада, вже найближчим часом громадяни зможуть отримувати дистанційно банківські послуги, якщо банк користувача підключиться до системи BankID НБУ.

  Банки, в свою чергу, зможуть відкривати рахунки фізичним особам дистанційно.

  Постанова НБУ визначає умови і порядок підключення до системи BankID, процедуру проходження дистанційної ідентифікації, порядок передачі ідентифікаційних даних, вимоги до захисту інформації, організаційну структуру системи.

  Посилаючись на інформацію банків станом на 1 січня 2018 року, в НБУ відзначили, що понад 13 млн фізичних осіб-клієнтів банків використовують дистанційне обслуговування своїх рахунків, що більш ніж в 3 рази вище показника 2016 року.

  За оцінками регулятора, система BankID НБУ здатна стати досить масовим засобом для дистанційної ідентифікації фізичних осіб - клієнтів банків України за умови приєднання банків до цієї системи.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Найкращі фільми про бізнес та фінанси - 2018 Найкращі фільми про бізнес та фінанси - 2018
ТОП-5 прем'єр 2018 року про бізнес і гроші.
Топ 5 смартфонів з найкращими камерами для яскравих фотографій Топ 5 смартфонів з найкращими камерами для яскравих фотографій
Вибираючи модель смартфона покупці звертають увагу на камеру, яка є важливим елементом будь – якого сучасного гаджета. Мобільник завжди знаходиться пі...
Bloomberg склав рейтинг найдорожчих стартапів Bloomberg склав рейтинг найдорожчих стартапів
Китайська компанія Bytedance обігнала Uber і стала найдорожчим приватним стартапом в світі.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми