Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

В Україні спростили процедуру відкриття банківських рахунків

 • Джерело: enovosty.com.  → Ключові теги: банки

  Нацбанк розробив порядок дистанційної ідентифікації клієнтів банків із застосуванням системи BankID.

  34_011990_n1.jpg (75.24 Kb)


  Національний банк України розробив порядок дистанційній ідентифікації клієнтів банків із застосуванням Єдиної національної системи електронного дистанційного ідентифікації фізичних осіб BankID НБУ.

  Як повідомляється на сайті НБУ з посиланням на постанову №105, яке набирає чинності з 5 листопада, вже найближчим часом громадяни зможуть отримувати дистанційно банківські послуги, якщо банк користувача підключиться до системи BankID НБУ.

  Банки, в свою чергу, зможуть відкривати рахунки фізичним особам дистанційно.

  Постанова НБУ визначає умови і порядок підключення до системи BankID, процедуру проходження дистанційної ідентифікації, порядок передачі ідентифікаційних даних, вимоги до захисту інформації, організаційну структуру системи.

  Посилаючись на інформацію банків станом на 1 січня 2018 року, в НБУ відзначили, що понад 13 млн фізичних осіб-клієнтів банків використовують дистанційне обслуговування своїх рахунків, що більш ніж в 3 рази вище показника 2016 року.

  За оцінками регулятора, система BankID НБУ здатна стати досить масовим засобом для дистанційної ідентифікації фізичних осіб - клієнтів банків України за умови приєднання банків до цієї системи.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Apple випустив супершвидкий ноутбук Apple випустив супершвидкий ноутбук
Компанія Apple представила нову модель ноутбука MacBook Pro з 8-ядерним процесором, який робить його найшвидшим в історії компанії.
У власників Huawei проблеми: сервіси Google перестануть підтримуватися У власників Huawei проблеми: сервіси Google перестануть підтримуватися
Компанія Google припиняє співпрацю з китайським виробником смартфонів Huawei після указу президента США Дональда Трампа про заборону на використання о...
Дизайн квартир, що популярно в 2019 році Дизайн квартир, що популярно в 2019 році
З кожним новим роком з'являються нові тенденції в дизайні інтер'єрів, які потрібно враховувати та навіть переглядати, аби ви могли оновлювати свій дім...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми