Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

В Україні можуть закритися три банки

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: банки

  Такі банківські організації, як Вернум банк, БМ Банк і Містобанк, що працюють на території України, потрапили під загрозу закриття. Причиною цього став той факт, що в жовтні поточного року їх регулятивний капітал не зміг дотягнути до необхідних 200 мільйонів гривень. Цей факт жорстко порушує ключові вимоги Національного банку України, в зв'язку з чим вищевказані організації можуть втратити ліцензії.

  5833_767832.jpg (65. Kb)


  Ці дані були наведені в звіті Національного банку України за жовтень. На території України працює 81 платоспроможний банк. Станом на 1 жовтня поточного року, 26 з них порушили, хоча б один норматив НБУ.

  Слід також зазначити, що БМ Банк, про який згадувалося вище, в даний час знаходиться в процесі відмови від банківської ліцензії, причому за своїм власним рішенням. А норматив поточної ліквідності ВТБ банку впав значно нижче критичної позначки, яка становить 40%. Норматив цього банку виявився всього лише 8,66%. Такі дані свідчать про досить низьку здатність даної фінансової установи виконувати свої зобов'язання перед кредиторами протягом місяця.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми