Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

В Україні можуть закритися три банки

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: банки

  Такі банківські організації, як Вернум банк, БМ Банк і Містобанк, що працюють на території України, потрапили під загрозу закриття. Причиною цього став той факт, що в жовтні поточного року їх регулятивний капітал не зміг дотягнути до необхідних 200 мільйонів гривень. Цей факт жорстко порушує ключові вимоги Національного банку України, в зв'язку з чим вищевказані організації можуть втратити ліцензії.

  5833_767832.jpg (65. Kb)


  Ці дані були наведені в звіті Національного банку України за жовтень. На території України працює 81 платоспроможний банк. Станом на 1 жовтня поточного року, 26 з них порушили, хоча б один норматив НБУ.

  Слід також зазначити, що БМ Банк, про який згадувалося вище, в даний час знаходиться в процесі відмови від банківської ліцензії, причому за своїм власним рішенням. А норматив поточної ліквідності ВТБ банку впав значно нижче критичної позначки, яка становить 40%. Норматив цього банку виявився всього лише 8,66%. Такі дані свідчать про досить низьку здатність даної фінансової установи виконувати свої зобов'язання перед кредиторами протягом місяця.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Найкращі фільми про бізнес та фінанси - 2018 Найкращі фільми про бізнес та фінанси - 2018
ТОП-5 прем'єр 2018 року про бізнес і гроші.
Топ 5 смартфонів з найкращими камерами для яскравих фотографій Топ 5 смартфонів з найкращими камерами для яскравих фотографій
Вибираючи модель смартфона покупці звертають увагу на камеру, яка є важливим елементом будь – якого сучасного гаджета. Мобільник завжди знаходиться пі...
Bloomberg склав рейтинг найдорожчих стартапів Bloomberg склав рейтинг найдорожчих стартапів
Китайська компанія Bytedance обігнала Uber і стала найдорожчим приватним стартапом в світі.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми