Банки. Кредити. Депозити, Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

З якого віку банки можуть видавати позики

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: банки

  В Україні згідно із законом з 18 років настає повна дієздатність людини, і вона може брати кредити. Але не всі банки готові його надати.

  1552_011990_n1.jpg (75.24 Kb)

  До 18 років: Єдиний варіант отримати кредит людям, які не досягли 18 років, це звернутися в Приватбанк. (картка «Юніор»).

  Від 18 років: Починаючи з цього віку і більшість мікрофінансових організацій (в деяких новачки можуть взяти кредит під 0%), а також Приватбанк та Ощадбанк.

  Від 21 року: Взяти кредит у цьому віці ще простіше, хоча деякі банки працюють зі старшими клієнтами.

  Від 25 років і старше: З цього віку українці можуть стати позичальником практично в будь-якому українському банку. Банкіри готові розглядати людей такого віку як позичальників по всій лінійці своїх кредитних продуктів.

  Віковий ліміт: Багато банків максимальний вік позичальника вказують по-різному. Тут цифра коливається від 60 до 69 років.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми