Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Чому українцям відмовляють в отриманні кредитів: названо причини

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: кредити

  Причини відмови у видачі кредиту можуть бути різні.

  0198_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  1. Проблеми з кредитною історією

  Найпоширеніша причина, з якої банки відмовляють в позиках. Перед тим, як видати клієнту кредит, банк оцінює його благонадійність і платоспроможність. За це відповідає система скорингу. Клієнтів із зіпсованою кредитною історією, в якій є прострочення і «завислі» кредити, вона просто блокує. До тих, у кого цієї історії немає, вона поставиться насторожено: вирішить не давати грошей зовсім або порадить позичити невелику суму і під більш високий відсоток.

  Що робити.

  2. Помилки у кредитній історії

  Якщо банку щось не подобається в кредитній історії, але ви точно знаєте, що всі ваші кредити були закриті вчасно, то, швидше за все, у неї закралася помилка.

  Що робити.

  3. Вік позичальника

  У кожного банку щодо цього свої правила. Одні кредитують, починаючи з 18 років. Іншим потрібно, щоб було не менше, ніж 21, третім – 23 і більше. Те саме стосується і вікового максимуму. В одних банках це 60, в інших – 65, в третіх – 70 років. Якщо в розумінні банку клієнт не підходить за віком, йому однозначно відмовлять.

  Що робити.

  4. Відсутність довідки про доходи

  Багато банків вимагають від потенційного клієнта довідку про доходи з місця роботи. Вона передбачає наявність офіційного працевлаштування, яке є далеко не у всіх. Багато людей сьогодні отримують зарплату в конверті. У деяких банках таким клієнтам відмовлять у кредиті.

  Що робити.

  До речі, оформити кредит без довідки про доходи можна у фінансовому супермаркеті Finance.ua. Вкажіть суму кредиту, строк, на який хочете його взяти, і побачите список банків і компаній, які готові його надати.

  5. Відсутність реєстрації (прописки)

  Для багатьох банків це також може стати вагомою причиною для відмови в кредиті.

  Що робити.

  Якщо відмовили в кредиті, завжди намагайтеся з’ясувати точну причину у менеджера банку. Є невелика ймовірність того, що вам її назвуть. Хоча зазвичай банки цього не роблять. Адже, знаючи їх, шахраям буде простіше обдурити скорингові системи.

  Якщо причину дізнатися не вдалося, є сенс детально пройтися за всіма перерахованими пунктами. Детальніше про те, що слід робити перед тим, як брати новий кредит, у нашому спеціальному материалі.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми