Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Чому українцям відмовляють в отриманні кредитів: названо причини

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: кредити

  Причини відмови у видачі кредиту можуть бути різні.

  0198_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  1. Проблеми з кредитною історією

  Найпоширеніша причина, з якої банки відмовляють в позиках. Перед тим, як видати клієнту кредит, банк оцінює його благонадійність і платоспроможність. За це відповідає система скорингу. Клієнтів із зіпсованою кредитною історією, в якій є прострочення і «завислі» кредити, вона просто блокує. До тих, у кого цієї історії немає, вона поставиться насторожено: вирішить не давати грошей зовсім або порадить позичити невелику суму і під більш високий відсоток.

  Що робити.

  2. Помилки у кредитній історії

  Якщо банку щось не подобається в кредитній історії, але ви точно знаєте, що всі ваші кредити були закриті вчасно, то, швидше за все, у неї закралася помилка.

  Що робити.

  3. Вік позичальника

  У кожного банку щодо цього свої правила. Одні кредитують, починаючи з 18 років. Іншим потрібно, щоб було не менше, ніж 21, третім – 23 і більше. Те саме стосується і вікового максимуму. В одних банках це 60, в інших – 65, в третіх – 70 років. Якщо в розумінні банку клієнт не підходить за віком, йому однозначно відмовлять.

  Що робити.

  4. Відсутність довідки про доходи

  Багато банків вимагають від потенційного клієнта довідку про доходи з місця роботи. Вона передбачає наявність офіційного працевлаштування, яке є далеко не у всіх. Багато людей сьогодні отримують зарплату в конверті. У деяких банках таким клієнтам відмовлять у кредиті.

  Що робити.

  До речі, оформити кредит без довідки про доходи можна у фінансовому супермаркеті Finance.ua. Вкажіть суму кредиту, строк, на який хочете його взяти, і побачите список банків і компаній, які готові його надати.

  5. Відсутність реєстрації (прописки)

  Для багатьох банків це також може стати вагомою причиною для відмови в кредиті.

  Що робити.

  Якщо відмовили в кредиті, завжди намагайтеся з’ясувати точну причину у менеджера банку. Є невелика ймовірність того, що вам її назвуть. Хоча зазвичай банки цього не роблять. Адже, знаючи їх, шахраям буде простіше обдурити скорингові системи.

  Якщо причину дізнатися не вдалося, є сенс детально пройтися за всіма перерахованими пунктами. Детальніше про те, що слід робити перед тим, як брати новий кредит, у нашому спеціальному материалі.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми