Банки. Кредити. Депозити, Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Укрпошті пропонують стати "банком"

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: Укрпошта

  Національному поштовому оператору "Укрпошті" можуть дати дозвіл надання фінансових послуг для того, щоб скоротити витрати Пенсійного фонду на доставку пенсій до нуля за найближчі 5 років.

  4105_103683.jpg (44.14 Kb)


  Генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський заявив: "Часу на вирішення цього питання залишається місяць - до 1 грудня, оскільки навіть якщо нові тарифи будуть затверджені, Укрпошті необхідно буде підписати договір з Пенсійним фондом, підготувати логістичну мережу. Моє відчуття - після уваги керівництва країни до цього питання рішення рухається. Всі зацікавлені в тому, щоб люди отримували пенсії. Всі розуміють, що крім Укрпошти дешевше їх ніхто не надасть ".

  Раніше повідомлялося, що прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що менеджери "Укрпошти" зобов'язані більш серйозно ставиться до своєї роботи і розуміти важливість соціальної функції компанії. "Це неприпустимо - не доносити пенсії пенсіонерам. ... Економити нехай починають з себе - своїх заробітних плат. Якщо менеджмент "Укрпошти" не розуміє важливості соціальної функції компанії, і це буде їх незмінна позиція, я б радив їм усім зібратися, написати заяви і перейти на іншу роботу. Ми призначали менеджмент на конкурсній основі не для того, щоб вони брали в заручники всіх, особливо пенсіонерів. А для того, щоб знаходили правильні ринкові механізми, виконували соціальну функцію і робили компанію багатшою", - заявив глава прав ництва.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми