Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

У банку ВТБ Україна великі проблеми - Нацбанк

 • Джерело: bigmir.net.  → Ключові теги: НБУ, банки

  Так як частка зазначеної фінустанови становить всього 0,6% чистих активів платоспроможних банків країни.

  8180_crop_3.jpg (74.71 Kb)


  Проблема з ліквідністю в ВТБ Банку, що належить російському державному Внешторгбанку, не впливає на стабільність банківського сектора України. Про це йдеться в коментарі Національного банку, який підтвердив зниження обсягу ліквідності в ВТБ Банку.

  За інформацією регулятора, зниження ліквідності відбувалося в процесі згортання діяльності банку в Україні вже тривалий час і погіршилося рішенням Апеляційного суду Києва від 5 вересня про блокування активів фінустанови. У НБУ пояснили, що це рішення фактично позбавило банк можливості поповнювати ліквідність за рахунок реалізації набутого в процесі стягнення заставного майна і активів. "5 листопада банк був змушений ввести превентивні обмежувальні заходи, спрямовані на стримування відтоку коштів клієнтів: введено комісії і ліміти на зняття готівки", - йдеться в повідомленні. Нацбанк підкреслив, що здійснює посилений моніторинг ситуації і при необхідності вживе заходів в межах повноважень, передбачених чинним законодавством.

  Як пише журналіст Олександр Дубінський в Facebook, банк незабаром можуть визнати неплатоспроможним. "У ВТБ-банк Україна стали всі клієнтські платежі. Банк гроші не випускає. Гостра криза ліквідності і, по суті, неплатоспроможність. Згідно із законом Про банки до кінця тижня НБУ повинен відправити ВТБ в Фонд гарантування вкладів, і за моїми даними, це 99% ймовірність розвитку подій ", - пише він. За словами Дубинського, Нацбанк дозволяє довести до банкрутства філії російських банків, на акції яких наклали арешт за позовом групи Приват. "ВТБ тільки перша ластівка. Слідом за ним аналогічні дії очікують Ощадбанк і ПІБ", - стверджує журналіст.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року
В кінці липня компанія HMD Global анонсувала новий кнопковий телефон Nokia 105 (2019), який вже надходить у продаж.
Apple анонсували випуск iPhone 11 Apple анонсували випуск iPhone 11
Нова лінійка смартфонів iPhone 11 надійде в продаж за десять днів до кінця вересня.
Apple і Intel погодили мільярдну угоду Apple і Intel погодили мільярдну угоду
Американська корпорація Apple, яка скуповує дрібні технологічні компанії, тепер купить і частину бізнесу Intel з виробництва модемів для смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми