Банки. Кредити. Депозити Автор: admin Друкувати

5 правил кредитування онлайн

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: кредит

  В житті трапляються ситуації, коли гроші справді потрібні. Й зараз оформити кредит онлайн на картку можна за лічені хвилини, не покидаючи своєї домівки. Це зручно та вирішує фінансові проблеми, якими б ті не були. Але перш ніж погоджуватись на позику, переконайтеся у її необхідності. Ось кілька порад, котрі допоможуть прийняти остаточне рішення.

  6274_1463683733_1072.jpg (65.68 Kb)


  Слідкуйте за процентною ставкою. Перше, на що дивиться клієнт при отриманні грошей у кредит, - відсоток, який йому треба буде повертати. І традиційно цей показник прийнято вказувати на видному місці .В банках ставка диктується згори, тож умови залишають бажати кращого. А от компанія "Мій Ощад" може похвалитись привабливими пропозиціями для жителів усієї України. Як правило, відсоток не має перевищувати 15% в місяць, а інакше він буде невигідним. При цьому не можна, щоб щомісячні витрати на кредит були більшими за 50% чистого доходу. Співвідношення кредиту та прибутку треба тримати в допустимих межах.

  Підбирайте термін. Чим довше діє кредит, тим більше грошей ви витратите. Це варто завжди пам'ятати при розрахуванні свого типу. Тож не дивіться на низькі показники ІПВ й інші привілегії, а оформлюйте кредит на якомога менший термін. Якщо повернути все вчасно не виходить, завжди можна прологнувати позику й скористатись додатковими пільгами.

  Страхуйте себе. Кредити вважаються зручним способом придбання активів. Але якщо із позичальником щось станеться і він не зможе погасити борги, то у виграшній ситуації буде вже кредитор. Тому страхування є дуже рекомендованим для усіх ситуацій. Не варто йти на скороченні варіанти пакетів, оскільки звичайний діятиме навіть після погашення кредиту або переходу до іншого кредитора.

  Змінюйте тарифи. Компанії та банки часто заманюють нових клієнтів вигідними акціями, не інформуючи про них усіх інших. Тож радимо слідкувати за змінами процентних ставок та відповідно реагувати. Можливо, часом є сенс звернутись до нового кредитора з кращими умовами. Але різниця має бути не менше двох відсоткових пунктів, а інакше плата за зміну не виправдає себе. Краще вдаватись до цього на початку терміну. В будь-якому разі, уважно читайте всі умови кредиту, щоб уникнути усіляких підводних каменів

  Не захоплюйтесь. Варто усвідомлювати, для чого саме ви звернулись до кредитування. До кожної позики підходьте із холодною головою й розумінням, коли саме із боргами буде покінчено. Кредити є рятувальним кругом у морі, втім аж ніяк не панацеєю від усіх бід. Користуйтесь цією можливістю обережно.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми