Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

"Приватбанк" закріпив свою домінацію на українському ринку

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Приватбанк

  ПриватБанк домінує на ринку роздрібних безготівкових операцій і на кінець жовтня забезпечив надходження 42% чистого комісійного доходу всього банківського сектора.

  7114_79_pb.jpg (63.4 Kb)


  Про це повідомив НБУ в Звіті про фінансову стабільність.

  З початку року ПриватБанк також істотно підвищив ефективність процентних операцій, перш за все завдяки роботі з фізичними особами.

  «Впроваджуючи нові технології банківського обслуговування і поглиблюючи рівень проникнення безготівкових операцій на ринку, ПриватБанк за два останні роки роботи в статусі державного банку залишається головним маркетмейкером ринку, – відзначає заступник голови правління банку Галина Пахачук. – Інноваційний підхід до впровадження послуг забезпечує банку унікальну для українського і в цілому європейського ринку модель розвитку, за якою комісійні доходи в повному обсязі покривають всі адміністративні витрати банку, що є основою для стабільної прибуткової діяльності».

  За даними регулятора, за 10 місяців 2018 року в цілому по банківському сектору чистий комісійний дохід зріс на 31% (в першу чергу за рахунок комісій за розрахунково-касове обслуговування). За темпами зростання лідирували банки, які швидко збільшували безготівкові операції з населенням.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro
Apple представила MacBook Pro 16" 2019 - найбільший ноутбук Apple з моменту припинення продажів 17-дюймової моделі в 2012 році, модель отримала новий ...
Визначено найдорожчі бренди світу Визначено найдорожчі бренди світу
Apple, Google, Amazon і Microsoft залишаються найдорожчими брендами, незважаючи на пильну увагу антимонопольних органів до технологічних концернів. Ва...
Google і levi's показали розумну куртку Google і levi's показали розумну куртку
Google і levi’s випустили нову технологічну джинсову куртку, за допомогою якої можна дзвонити і робити селфі.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми