Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

"Приватбанк" закріпив свою домінацію на українському ринку

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Приватбанк

  ПриватБанк домінує на ринку роздрібних безготівкових операцій і на кінець жовтня забезпечив надходження 42% чистого комісійного доходу всього банківського сектора.

  7114_79_pb.jpg (63.4 Kb)


  Про це повідомив НБУ в Звіті про фінансову стабільність.

  З початку року ПриватБанк також істотно підвищив ефективність процентних операцій, перш за все завдяки роботі з фізичними особами.

  «Впроваджуючи нові технології банківського обслуговування і поглиблюючи рівень проникнення безготівкових операцій на ринку, ПриватБанк за два останні роки роботи в статусі державного банку залишається головним маркетмейкером ринку, – відзначає заступник голови правління банку Галина Пахачук. – Інноваційний підхід до впровадження послуг забезпечує банку унікальну для українського і в цілому європейського ринку модель розвитку, за якою комісійні доходи в повному обсязі покривають всі адміністративні витрати банку, що є основою для стабільної прибуткової діяльності».

  За даними регулятора, за 10 місяців 2018 року в цілому по банківському сектору чистий комісійний дохід зріс на 31% (в першу чергу за рахунок комісій за розрахунково-касове обслуговування). За темпами зростання лідирували банки, які швидко збільшували безготівкові операції з населенням.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми