Банки. Кредити. Депозити, Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

"Приватбанк" отримав право списувати гроші із зарплатних карток

 • Джерело: apostrophe.ua.  → Ключові теги: Приватбанк, кредити

  ПриватБанк може списувати з зарплатної картки кошти в якості штрафу за непогашення кредиту.

  8330_1467724318_privat_bank_top_1000.jpg (35.94 Kb)


  "ПриватБанк списує з зарплатної картки більше ніж половину зарплати на штраф за використання кредитного ліміту, якого немає, і термін дії кредитки давно минув, сума боргу була 600 грн, забрали більше 11 тис. Продовжують нараховувати, в минулому році штраф в 20 тис. нарахували , гроші забирають із зарплатної картки ", - поскаржилася в одному з великих форумів клієнтка" Привату ".

  У фінансовій установі пояснили - все згідно з підписаною угодою. Якщо вчасно не повернули гроші, починають нараховувати штрафи, пені, додаткові відсотки. І єдиний вихід - погасити борг.

  "Якщо у людини залишався борг по кредиту, хоча клієнт вважав, що карта не діє або закрита, за рахунок штрафів і пені сума боргу, яка не погашався, може вирости.

  І банк згідно договору, списує в рахунок погашення заборгованості половину від надходжень на карту. Будь-яку карту боржника ", - пояснили в прес-службі" Привату ".

  Відзначається, що в розміщеному на сайті банку договорі (його підписують у відділеннях при відкритті кредитного рахунку) говориться про те, що з будь-якого рахунку, в тому числі і зарплатного, фінустанова має право списувати гроші.

  При цьому, якщо ваша зарплатна картка відкрита в "Приваті", з вас почнуть автоматично списувати гроші. Поки заборгованість залишається, пеню та штрафні санкції доведеться погашати. В результаті через дрібного боргу можна потрапити в боргову яму.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми