Банки. Кредити. Депозити, Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

"Приватбанк" отримав право списувати гроші із зарплатних карток

 • Джерело: apostrophe.ua.  → Ключові теги: Приватбанк, кредити

  ПриватБанк може списувати з зарплатної картки кошти в якості штрафу за непогашення кредиту.

  8330_1467724318_privat_bank_top_1000.jpg (35.94 Kb)

  "ПриватБанк списує з зарплатної картки більше ніж половину зарплати на штраф за використання кредитного ліміту, якого немає, і термін дії кредитки давно минув, сума боргу була 600 грн, забрали більше 11 тис. Продовжують нараховувати, в минулому році штраф в 20 тис. нарахували , гроші забирають із зарплатної картки ", - поскаржилася в одному з великих форумів клієнтка" Привату ".

  У фінансовій установі пояснили - все згідно з підписаною угодою. Якщо вчасно не повернули гроші, починають нараховувати штрафи, пені, додаткові відсотки. І єдиний вихід - погасити борг.

  "Якщо у людини залишався борг по кредиту, хоча клієнт вважав, що карта не діє або закрита, за рахунок штрафів і пені сума боргу, яка не погашався, може вирости.

  І банк згідно договору, списує в рахунок погашення заборгованості половину від надходжень на карту. Будь-яку карту боржника ", - пояснили в прес-службі" Привату ".

  Відзначається, що в розміщеному на сайті банку договорі (його підписують у відділеннях при відкритті кредитного рахунку) говориться про те, що з будь-якого рахунку, в тому числі і зарплатного, фінустанова має право списувати гроші.

  При цьому, якщо ваша зарплатна картка відкрита в "Приваті", з вас почнуть автоматично списувати гроші. Поки заборгованість залишається, пеню та штрафні санкції доведеться погашати. В результаті через дрібного боргу можна потрапити в боргову яму.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Визначено найдорожчі бренди світу Визначено найдорожчі бренди світу
Apple, Google, Amazon і Microsoft залишаються найдорожчими брендами, незважаючи на пильну увагу антимонопольних органів до технологічних концернів. Ва...
Google і levi's показали розумну куртку Google і levi's показали розумну куртку
Google і levi’s випустили нову технологічну джинсову куртку, за допомогою якої можна дзвонити і робити селфі.
Huawei оновила лінійку Huawei оновила лінійку "розумних" годинників
Компанія Huawei анонсувала дві нові моделі “розумних” годинників для дітей на початку цього місяця, а днями модель Huawei Children’s Watch 3S або Huaw...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми