Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Анонсовано закриття ще одного банку

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: банки

  Цьогоріч в Україні зникне ще один банк.

  8543_767832.jpg (65. Kb)


  "Зараз нараховують 77 банків. Щоправда один з них - "Вернум Банк" у процедурі самоліквідації. Тому буде 76 банків. Є ще один, який за результатами стрес-тестування 2018 року, до кінця березня має збільшити свій капітал. Все залежатиме від того, як він з цим впорається", - повідомила заступниця голови Нацбанку Катерина Рожкова.

  Щоправда вона не уточнила, який банк є проблемним і має збільшити свій капітал.

  "У великих банків немає великих загроз. Що стосується невеликих банків, то частина з них не має уявлення як розвиватися далі. Їх більше 10. Це багато, хоча вони й маленькі. Якщо у них немає бізнес-моделей, це означає, що у них немає чітких внутрішніх процедур, недостатньо, з точки зору фокусування на бізнесі, навчений персонал, немає якісної оцінки кредитних ризиків", - пояснила Катерина Рожкова.

  За її словами, у власників таких банків є 3 варіанти. Здати банківську ліцензію і перетворитися на фінансову установу. Здати всі ліцензії та продати весь капітал, а на ці гроші купити облігації внутрішньої державної позики. Чи визначити бізнес-модель та почати працювати відповідно до неї.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики
Зараз у світі є дуже багато фітнес-браслетів, і в останні кілька років ці пристрої користуються небувалою популярністю у користувачів. На ринку найкра...
Google створить свою банківську картку Google створить свою банківську картку
ЗМІ повідомляють, що Google працює над власною банківською карткою, інтегрованою в платіжний сервіс Google Pay.
Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми