Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

В Україні "луснув" ще один банк

 • Джерело: delo.ua.  → Ключові теги: банки

  Фонд гарантування вкладів фізичних осіб завершив виплати гарантованих сум відшкодування коштів вкладникам ПАТ “Комерційний банк “Даніель”.

  1697_767832.jpg (65. Kb)


  Про це повідомила прес-служба ФГВФО.

  “12 квітня 2019 року уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПАТ “Комерційний банк “Даніель” були представлені документи державного реєстратора юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань для державної реєстрації припинення банку як юридичної особи в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань”, — інформували у Фонді.

  Як відомо, згідно із законом “Про систему гарантування вкладів фізичних осіб”, Фонд гарантування завершує виплату гарантованих сум відшкодування коштів за вкладами в день подання документів для внесення до Єдиного держреєстру запису про ліквідацію банку як юридичної особи.

  Нагадаємо, ФГВФО 16 січня 2014 року ухвалив рішення про початок виведення банку “Даніель” з ринку і введення тимчасової адміністрації з 17 січня 2014 року.

  Комерційний банк “Даніель” був заснований в 2003 році. За даними фінансової установи, за підсумками третього кварталу 2013 року ніхто з його акціонерів не володів часткою в статутному капіталі, що перевищує 10%: на 11 лютого 2013 року 11 акціонерів-фізичних осіб сукупно володіли 86,08% банку, а три акціонери (юридичні особи) — 13,92%.

  Згідно з даними Нацбанку, на 1 жовтня 2013 року за розміром загальних активів банк “Даніель” посідав 102 місце серед 178 діючих в країні.

  За даними ЗМІ, акціонером банку “Даніель” був син колишнього прем’єр-міністра Валерія Пустовойтенка В’ячеслав, якого пов’язують з Юрієм Колобовим.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

У власників Huawei проблеми: сервіси Google перестануть підтримуватися У власників Huawei проблеми: сервіси Google перестануть підтримуватися
Компанія Google припиняє співпрацю з китайським виробником смартфонів Huawei після указу президента США Дональда Трампа про заборону на використання о...
Дизайн квартир, що популярно в 2019 році Дизайн квартир, що популярно в 2019 році
З кожним новим роком з'являються нові тенденції в дизайні інтер'єрів, які потрібно враховувати та навіть переглядати, аби ви могли оновлювати свій дім...
Asus припиняє виробництво планшетів Asus припиняє виробництво планшетів
Компанія Asus вирішила відмовитись від виробництва планшетів. Компанія вирішила не лише припинити виробництво, а й зупинити продажі планшетів ZenPad.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми