Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

В Україні "луснув" ще один банк

 • Джерело: delo.ua.  → Ключові теги: банки

  Фонд гарантування вкладів фізичних осіб завершив виплати гарантованих сум відшкодування коштів вкладникам ПАТ “Комерційний банк “Даніель”.

  1697_767832.jpg (65. Kb)

  Про це повідомила прес-служба ФГВФО.

  “12 квітня 2019 року уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПАТ “Комерційний банк “Даніель” були представлені документи державного реєстратора юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань для державної реєстрації припинення банку як юридичної особи в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань”, — інформували у Фонді.

  Як відомо, згідно із законом “Про систему гарантування вкладів фізичних осіб”, Фонд гарантування завершує виплату гарантованих сум відшкодування коштів за вкладами в день подання документів для внесення до Єдиного держреєстру запису про ліквідацію банку як юридичної особи.

  Нагадаємо, ФГВФО 16 січня 2014 року ухвалив рішення про початок виведення банку “Даніель” з ринку і введення тимчасової адміністрації з 17 січня 2014 року.

  Комерційний банк “Даніель” був заснований в 2003 році. За даними фінансової установи, за підсумками третього кварталу 2013 року ніхто з його акціонерів не володів часткою в статутному капіталі, що перевищує 10%: на 11 лютого 2013 року 11 акціонерів-фізичних осіб сукупно володіли 86,08% банку, а три акціонери (юридичні особи) — 13,92%.

  Згідно з даними Нацбанку, на 1 жовтня 2013 року за розміром загальних активів банк “Даніель” посідав 102 місце серед 178 діючих в країні.

  За даними ЗМІ, акціонером банку “Даніель” був син колишнього прем’єр-міністра Валерія Пустовойтенка В’ячеслав, якого пов’язують з Юрієм Колобовим.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року
В кінці липня компанія HMD Global анонсувала новий кнопковий телефон Nokia 105 (2019), який вже надходить у продаж.
Apple анонсували випуск iPhone 11 Apple анонсували випуск iPhone 11
Нова лінійка смартфонів iPhone 11 надійде в продаж за десять днів до кінця вересня.
Apple і Intel погодили мільярдну угоду Apple і Intel погодили мільярдну угоду
Американська корпорація Apple, яка скуповує дрібні технологічні компанії, тепер купить і частину бізнесу Intel з виробництва модемів для смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми