Банки. Кредити. Депозити, Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Нацбанк назвав основні фінансові ризики для України

 • Джерело: 24tv.ua.  → Ключові теги: НБУ, фінанси

  Члени Комітету з монетарної політики НБУ під час засідання щодо рівня облікової ставки відзначили появу нових істотних ризиків для фінансової стабільності України.

  1090_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Судові рішення щодо "Приватбанку" можуть дискредитувати заходи щодо забезпечення прозорості та ефективності банківської системи та створити загрози фінансовій стабільності. Про це повідомив Комітет з монетарної політики.

  "Крім того, в умовах політичної невизначеності актуальним залишається також ризик для збереження незалежності Національного банку, який є фундаментом для посилення довіри бізнесу та населення до рішень з монетарної політики та банківського нагляду", – пишуть у заяві.

  У НБУ вважають, що зазначені ризики в разі справдження можуть мати масштабні наслідки. Вони загрожують припиненням підтримки з боку міжнародних партнерів та ускладненням доступу до фінансових ресурсів на тлі пікових виплат за державним боргом.

  Реалізація таких ризиків є форс-мажором і не входить до базового макроекономічного сценарію, який передбачає поступове пом'якшення монетарної політики,
  – повідомили члени КМП.

  "Натомість за збільшення ймовірності їх реалізації Національний банк повинен буде відповідно реагувати, зокрема монетарними інструментами", – йдеться в заяві.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

У YouTube розповіли, чи буде Premium мати платну підписку У YouTube розповіли, чи буде Premium мати платну підписку
Компанія Google, якій належить відеосервіс YouTube, відмовилася від системи платної підписки на оригінальні шоу, створювані самою компанією.
Google вперше змінив логотип ОС Android Google вперше змінив логотип ОС Android
Google вперше з 2014 року змінила дизайн логотипу операційної системи Android.
Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року
В кінці липня компанія HMD Global анонсувала новий кнопковий телефон Nokia 105 (2019), який вже надходить у продаж.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми