Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Банки збільшили ставки по депозитам

 • Джерело: ubr.ua.  → Ключові теги: банки, депозити

  У квітні гривневі депозити населення зросли на 2,5% - до 284,3 млрд грн. Валютні - на 0,1%. Досягли $8,55 млрд.

  4192_011990_n1.jpg (75.24 Kb)


  Крім того, у квітні на 0,1% річних зросла прибутковість вкладів у гривні. Їх у середньому пропонують під 15% річних. Найвигідніші депозити терміном на 9 чи 12 місяців. Їх пропонують під 15,62-15,63% річних.

  Доларові вклади на 3 місяці пропонують зберігати під 2,12% річних. На 6 місяців - під 2,77% річних. Депозити на 9 і 12 місяців пропонують під 2,85% і 3,3% річних відповідно.

  "Прибутковість депозитів зросла через потреби банків у грошових ресурсах для кредитування як населення, так і бізнесу", - каже банкір Дмитро Поліщук.

  Популярними стають онлайн-депозити. Нацбанк дозволив відкривати вклади дистанційно через системи інтернет-банкінгу та мобільні додатки.

  "Найбільшим попитом серед населення користуються середньострокові, на 3-6 місяців, депозити без права поповнення та дострокового розірвання. Є інтерес до депозитів із правом вільного поповнення та зняття", - каже Поліщук.

  Також гроші зберігають у депозитах у різних валютах. Наприклад, 60% коштів кладуть на гривневий вклад, а 40% - на доларовий. Рідше вклади роблять у євро.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro
Apple представила MacBook Pro 16" 2019 - найбільший ноутбук Apple з моменту припинення продажів 17-дюймової моделі в 2012 році, модель отримала новий ...
Визначено найдорожчі бренди світу Визначено найдорожчі бренди світу
Apple, Google, Amazon і Microsoft залишаються найдорожчими брендами, незважаючи на пильну увагу антимонопольних органів до технологічних концернів. Ва...
Google і levi's показали розумну куртку Google і levi's показали розумну куртку
Google і levi’s випустили нову технологічну джинсову куртку, за допомогою якої можна дзвонити і робити селфі.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми