Банки. Кредити. Депозити Автор: admin Друкувати

Чи можна продовжити кредит онлайн

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: кредит онлайн

  Кредитні позики в інтернеті стали настільки популярними, що не користувався ними хіба що лінивий. У той же час більшість заявок виплачуються вчасно - в цьому зацікавлені як компанія, так і сам клієнт. Втім буває, що люди ніяк не встигають погасити кредит у зазначені терміни. Що ж робити? Оформити пролонгацію, котра передбачена в кожній стандартній угоді. Далі ми розкажемо про те, як це реалізувати на практиці.

  кредит онлайн


  Отже, думати про продовження кредиту слід заздалегідь. Якщо ваша позика прострочена на 30 і більше днів поспіль або сумарно на 60 днів, то пролонгувати її вже не вийде. Тоді залишається лише погасити борг, а альтернативи просто немає. Тож пам'ятайте, що послуга має бути оформлена під час дії договору. Якщо всі умови дотримані, то ви не потрапите у ніякий чорний список і зможете й надалі користуватись вигідними пропозиціями фірми.

  Компанія "ОнКредит" надає можливість продовжити термін користування кредитними коштами на додаткові 10 днів. Щоб використати послугу, необхідно лише сплатити відсотки за фактичну кількість днів користування позикою. Зараз щоденна процентна ставка встановлена на рівні 1,9%. Якщо ж казати суто про способи пролонгації кредиту, то їх є декілька:

  По-перше, через особистий кабінет oncredit. Просто заходите на відповідний розділ сайту й обираєте карту Visa чи Master Card. Цей варіант доступний 24 години на добу й 7 днів на тиждень плюс немає зайвих клопотів.

  По-друге, через інтернет-банкінг. Тут вам також не потрібно нікуди виходити з дому, адже усе оформлюється онлайн. Варто лише вказати задані реквізити фірми та перерахувати на них кошти. В солідних організаціях це справа кількох секунд.

  Третім варіантом є використання терміналів самообслуговування. Такі можна знайти буквально на кожному кроці у місті, а також практично в будь-якому магазині. Треба лише обрати свій банк на дисплеї та розрахуватись готівкою. Як правило, комісія тут найвища, однак інших недоліків майже немає. Інтерфейс максимально простий та інтуїтивно зрозумілий. Якщо термінал знаходиться на вулиці чи в будівлі 24/7,ним теж можна користуватись коли завгодно.

  І нарешті, класичний спосіб із банком. Можна звертатись в каси будь-якого банку України та розрахуватись через переказ на задані реквізити. Проблема в тому, що треба буде чекати в живій черзі, а години роботи установи серйозно обмежені

  Словом, вибір лише за вами. Домовитись про продовження терміну кредиту доволі просто, було б бажання.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro
Apple представила MacBook Pro 16" 2019 - найбільший ноутбук Apple з моменту припинення продажів 17-дюймової моделі в 2012 році, модель отримала новий ...
Визначено найдорожчі бренди світу Визначено найдорожчі бренди світу
Apple, Google, Amazon і Microsoft залишаються найдорожчими брендами, незважаючи на пильну увагу антимонопольних органів до технологічних концернів. Ва...
Google і levi's показали розумну куртку Google і levi's показали розумну куртку
Google і levi’s випустили нову технологічну джинсову куртку, за допомогою якої можна дзвонити і робити селфі.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми