Банки. Кредити. Депозити, Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Клієнти "Приватбанку" залишають найбільше "чайових"

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Приватбанк

  Чайові-cashless від ПриватБанку побили рекорд: в липні відвідувачі українських закладів залишили мільйон гривень “на чай”.

  4068_79_pb.jpg (63.4 Kb)


  Про це повідомляється на сайті ПриватБанку.

  В кінці минулого року ПриватБанк запустив можливість залишати чайові без готівки, розплачуючись банківською карткою. І з кожним місяцем популярність чайових-cashless зростає. Так, в липні клієнти банку залишили “на чай” мільйон гривень. Для порівняння, в червні оборот чайових склав 621 тисячу гривень.

  “Клієнти, які розраховуються в кафе і ресторанах карткою, не завжди мають при собі готівку, щоб подякувати за хороше обслуговування. Чайові-cashless – це просто додаткова транзакція на терміналі: відвідувач сам обирає, скільки залишити на чай, і гроші зараховуються на зарплатну картку офіціанта”, – зазначив керівник напрямку по роботі з торговельними підприємствами ПриватБанку Євген Васильцов.

  Всього за місяць офіціанти в закладах отримали майже 11 000 транзакцій чайових. А рекордна сума чайових, яку залишили клієнти ПриватБанку, становить 4874 гривні.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми